Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23

 Dzisiaj przeczytano
 107774 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Aster HD, N-ka czy Canal + ??? , petrumi 29/04/09 14:47
Witam.

Kończy mi się umowa z Aster na TV (SD)+10Mbit.
Internet chce sobie zostawić bo nie ma konkurencji.
Za to ich telewizja mnie irytuje. Zabrali mi TVNCNBC i nie mam żadnej piłki nożnej.

Oferują mi 118zł/2 lata za 10Mbit lub 119zł/2lata za net i TV (SD). Mam TV HD ale jak widać do tej pory telewizja go nie wykorzystywała.

Stoje przed taki wybrorem:

1. net z Aster plus N-ka (jakieś dwa pakiety plus info). Koszt 40zł za TV i 118zł za neta na 2 lata. Minusem tej opcji jest to, że podobno to używania recordera do n-ki trzeba dwa kable z anteny a ja mam puszczony w podłodze jeden. Dlatego opcja nagrywania nie dla mnie.
Poza tym dwie osoby które znam, nie mają dobrego zdania o n-ce.

2. net i TV HD z Aster. Plusem jest podobno możwilość podłączenia recoredera na tych kablach co mam (to chyba logiczne, że puszczą sygnał cyfrowy tymi samymi drutami co kablówkę SD). Jednak cenowa już gorzej. Cały pakiet HD (Canal plus, TVN HP, Discovery, Eurosport i TVNCNBC itp) razem z netem ok 200zł

3. net z aster plus pakiet Canal plus.

Mam prośbę o Wasze opinie co Wam pasuje i co nie pasuje u tych dostawców?

  1. Ad.1 , Dexter 29/04/09 15:22
    Z tymi kablami to kiedyś tak było.
    Obecny soft n-boxa pozwala na korzystanie z jednej anteny.
    Jak trafi Ci się wersja dekodera ze strszym softem to podpinasz jedną antenę i tuner sam dociągnie potrzebny soft.
    Ale albo nagrywasz, albo oglądasz.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  2. Ja chyba brałbym opcję nr. 2 , Rhobaak 29/04/09 15:41
    Jeden dostawca to zawsze trochę mniej kłopotu, no i nie musisz martwić się o antenę i kable. Ja mam N na jednym kablu i nie jest to zbyt wygodne, bo czasem przydałaby się możliwość jednoczesnego nagrywania i ogladania czegoś innego. Poza tym jakość obsługi klienta w N jest bardzo słaba (choć podobnie jest chyba też u konkurencji).

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

    1. zapomniałem dodać , petrumi 29/04/09 20:23
      że instalację SAT mam (po C+). Ale zamierzam ją wykorzystać do SkyStara (może, w przyszłości)

  3. miałem aster, miałem enkę , ulan 29/04/09 16:00
    teraz mam c+ i moim zdaniem to najlepsza oferta, fakt droga, ale ma jedna kolosalna zaletę: da się to podzielić na więcej niż jeden tv (magiczne słowo spliter i mamy multiroom, którego nie oferuje nikt).

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL