Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23

 Dzisiaj przeczytano
 107780 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Do HAKERÓW] kontro z ograniczeniami a haslo w OE , no13 29/04/09 21:13
sprawa wyglada w ten sposob. Jest iles tam komputerow w sieci, logowanie po domenie. Kazdy osoba ma swoje konto, obojetnie na ktorym komputerze sie zaloguje ma to samo na "pulpicie". uzywamy OE do poczty email. Mamy jedno jedno wspolne konto email do kontaktowania sie z innymi dzialami w firmie. Padl mi niestety komputer, dostalem nowy, ale nie mam skonfigurowanego OE. Informatyk na wyjezdzie i nie moge skonfigurowac sobie konta pocztowego w OE bo nieznam hasla. Nie moge tez tego hasla wyciagnac z innego kompa poniewaz nie moge zainstalowac zadnego oprogramowania do odzyskiwania haslo z OE. Da rade jakos? Cos skopiowac? i w domu podmienic na swoim kompie i sprawdzic to haslo?

Iron Maiden

  1. Na innym kompie , ibiz 29/04/09 21:46
    wyeksportuj konto do *.iaf i zaimportuj na tym nowym. Przy eksporcie/imporcie hasło nie ginie.

    1. dokładnie , ibiz 29/04/09 21:48
      to w OE: Narzędzia->konta->eksportuj->nazwa_konta.iaf

      1. ..... , no13 29/04/09 23:41
        dziekuje

        Iron Maiden

      2. ... , no13 30/04/09 16:29
        wiesz co, nie zapamietuje mi niestety hasla :(

        Iron Maiden

        1. jak jest wpisane , ibiz 30/04/09 17:26
          to na bank je wyeksportuje. Od czasu Win 95 tak przenoszę konta pomiędzy komputerami. Nawet pod Vistą i jej OE działa. Pod Win 7 nie sprawdzałem, bo tam to chyba nawet inny program pocztowy jest zainstalowany...

          1. ... , no13 1/05/09 00:03
            Jednak miales racje, odziwo na jednym kompie zaimportowalo wszystko ustawienia ale bez hasla a na drugim wszystko elegancko, dzieki

            Iron Maiden

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL