Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23

 Dzisiaj przeczytano
 107709 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy sa jakieś uniwersalne stery do myszy ? Pomoc w oszukaniu XP, przeczytajcie proszę. , fiskomp 30/04/09 07:16
Kupiłem myszora taniego jak barszcz z 6 przyciskami, do tego nie dane mi było dostać płytki ze sterami, zadzwoniłem na infolinię techniczną polskiego dystrybutora (masakra), no nie mają i nie dają takowych.
Boczne przyciski i pod rolką działają w przeglądarce, normalnie sa "martrwe" a idealnie pod kciukiem by mi się przydało "kopiuj/wklej".
Czy wiek ktoś jak ewentualnie oszukać XP żeby zainstalować stery od innej myszy (producenta), żeby w pełni wykorzystać wszystkie przyciski ? Wiem, że to mija się trochę z celem, ale naprawdę fajnie leży w dłoni, cicho klika.

Ot ta mysz:

http://www.excline.com/...ukty/myszy/31-Camur.html
http://www.excline.com/...78317dac/jpg/Camur_2.jpg

  1. Zobacz to , Conroy 30/04/09 08:35
    To taki driver który używałem do myszy microsoftu. Konfiguracja w pliku, ale po prostu działał.
    http://mousehook.de/

    http://flickr.com/photos/myhacien
    da

  2. Poszukaj podobnej myszki , Magnus 30/04/09 11:01
    Zazwyczaj takie wynalazki to jakis OEM czyli ten sam sprzet z inna nazwa. Znajdź mysz która podobnie wygląda i zainstaluj jej sterowniki.
    Możesz też spróbować windows update czy zaproponuje jakieś sterowniki.
    Przykładowo ja mam bezprzewodową wersje A4tech SWOP 80 do której windows update proponuje sterowniki Trusta. Wiec prawdopodobnie Trust też ma podobną myszke (ta sama elektronika).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL