 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 29336 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
(torciki) dziala wam PT?? , ulan 1/05/09 09:14 kurcze nie wiem czy mnie za coś wykopali, czy poprostu serwer ma klooty, nie mogę sie zalogować...Działa wam normalnie???pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..." - nie , pigmey 1/05/09 09:15
u mnie to samo wiec to chyba u nich - potwierdzam , luckyluc 1/05/09 09:16
123// Get rich or die tryin. - oby , ViS 1/05/09 09:17
im baza użytkowników nie padła ;pI will not buy this record - it is
scratched. - hehehe, co by było, jakby padło całkiem ? , fiskomp 1/05/09 10:10
Tragedia narodowa.- narodowa moze nie ale dla wiekszosci to pierwsze miejsce w jakie sie , chris_gd 1/05/09 11:27
udaja na "lowy"Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900
- a już myślałem , Nikita_Bennet 1/05/09 11:09
ze hasła zapomniałem ;)nikita_bennet (at) poczta.onet.pl - z tego co wyczytalem na irc-u maja jakies problemy ale dzisiaj ma wszystko , chris_gd 1/05/09 11:27
wrocic do normy
ps. konta ponoc zostaly uratowane :DRyzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|