 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 29391 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Excel problem ze skrótami klawiszowymi. , Robak 1/06/09 09:30 Mam komputer z windowsem XP oraz z Office 2007.
Problem występuje w Excelu. Jak zaznaczę kilka komórek i kliknę ctr+c to nie kopiuje, jak wejdę do komórki i tam wcisnę ctr+C to kopiuje to co zaznaczę. Jak wybiorę kopiuj z listy to też działa jak należy. Ogólnie jak nie jestem w komórce to nie działają żadne skróty.
Czy ktoś się spotkał z takim problemem?
Dzięki z góry za zainteresowanie.- Skąd ja to znam... , Janusz 1/06/09 11:50
Tak samo jest na Viście. Z tego co zauważyłem, to po zainstalowaniu SP2 jakoś przestał mi się ten problem pojawiać i na XP i na Viście.Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy.
/Autsajder, Dżem/ |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|