Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Qjanusz 16:18
 » Bati 16:17
 » SebaSTS 16:17
 » Zbyszek.J 16:15
 » lol555 16:14
 » alien1 16:14
 » Iras89 16:12
 » biEski 16:11
 » Wolf 16:10
 » kemilk 16:10
 » Chrisu 16:09
 » Wedrowiec 16:09
 » piwo1 16:08
 » Micky 16:08
 » MacLeod 16:08
 » Carduin 16:05
 » Mario2k 16:05
 » palioza 16:05
 » Tig3r 16:04
 » Wedelek 15:57

 Dzisiaj przeczytano
 15234 postów,
 wczoraj 23286

 Szybkie ładowanie
 jest:
wyłączone.

 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] Czy osoba fizyczna może zorganizować otwarty konkurs z nagrodą? , kubazzz 1/07/09 16:39
Czy trzeba osoby prawnej?
ma ktoś jakieś doświadczenie z czymś takim?

G955F

  1. pewnie że może , Matti_2 1/07/09 16:52
    poczytaj art. 919-921 KC.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2019, TwojePC.PL