Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 39648 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Rezygnacja z Ery i przeniesiecie numeru do Plus'a, how to ? , Nazgul 2/07/09 08:56
Po 8 latach placenia strasznie duzych rachunkow Erze niestety jestem zmuszony przeniesc numer do Plusa. Powiedzcie mi jak taka procedura wyglada? Czy zyskam jakies specjalne wzgledy jak pokaze im w plusie wysokosc rachunkow (ok 200 zl)? Ile przed koncem umowy musze cos dzialac i do kogo mam sie najpierw zglosic ? :)

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. o przenoszeniu numerów , Matti_2 2/07/09 09:07
    to już książki popisali, więc proponuję Google:)

  2. Idziesz do plusa , Birdman 2/07/09 09:26
    i podpisujesz u nich pelnomocnictwo. Oni zrobia za ciebie reszte. A co do tego czy cos dostaniesz to musisz sie zorientowac ale raczej cos tam dadza.

    ping?

  3. poczekać , do 05-07 , Artaa 2/07/09 11:10
    jesli dobrze pamiętam

  4. idziesz , Mademan 2/07/09 11:21
    Idziesz do nowego operatora, podpisujesz im pełnomocnictwo. Płacisz Erze haracz około 60zł za przeniesienie numeru. Rozwiązanie umowy najpóźniej miesiąc przed końcem, 2,3 miesiące wcześniej powinni cię zachęcać do przedłużenia.

    1. haracz jeszcze tylko kilka dni , capri 2/07/09 14:06
      potem free

      Quidquid latine dictum sit,
      altum videtur

      1. hmm , Mademan 2/07/09 15:12
        Jakbyś mógł wkleić źródło informacji, byłbym wdzięczny. Nigdzie nie widziałem informacji o zaprzestaniu pobierania opłat za przeniesienie numeru.

        1. Dziennik Ustaw;) , Matti_2 2/07/09 15:39
          a tu wyciąg: http://telepolis.pl/news.php?id=15170

  5. pamietaj ze nie ma czegos takiego jak "koniec umowy" , Holyboy 2/07/09 21:41
    umowa po czasie "promocyjnym" jest automatycznie przedluzana na czas nieokreslony

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

  6. o jedyna osoba , okobar 2/07/09 23:45
    która idzie do Plusa:P

    AMD 3800+ 2.01GHz 3.00 GB RAM
    GF 7600 GS, M2N4 SLI
    Win XP SP3

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL