Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 39349 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Compaq Evo D510 e-pc,po raz kolejny proszę o pomoc , stwrona 2/07/09 14:14
Mam kłopot z wgraniem systemu na to paskustwo. Tatuś śmigał do tej pory na pentium 300 z 4 GB dyskiem i doszedł do wniosku że trzeba iść z postępem i kupił na giełdzie w łodzi tą super rakiete jak w tytule.Sądze że producent dawał jakieś oprogramowanie do tego modelu , ale nie bardzo wiem skąd to ściągnąć. Wszystkie stery ściągnąłem z tej strony ale to nie pomaga http://h20000.www2.hp.com/...135&swEnvOID=1093 problem jest wtym że komp nie widzi twardego dysku . Próbowałem z dyskiem 40 , 100 i 500GB i ciągle to samo , wgrywanie kończy się w momencie gdy płyta z systemem powinna znaleść dysk .Najgorsze jest to że tatuś śmieje się ze mnie że nie potrafie zrobić tak prostej rzeczy jak wgranie systemu.Propozycja z mojej strony że kupie mu dużo lepszy komputer nie skutkuje.Prawie każda rozmowa kończy się na tym że jestem głąb.Dają znać różnice pokoleniowe , ja 60 a tatuś 88 latek. Może ktoś miał z tym do czynienia i mógłby mi pomóc. Pozdrawiam

  1. a tam nie ma ograniczeia do 32 GB? , Yorg 2/07/09 15:02
    sproboj czy nowy BIOS lub bios patcher zalatwi sprawe, bo jako tako to zadnych sterownikow nie potrzebujesz do tego

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. Też próbowałem na dysku ustawić do 32 nic to nie zmienia , stwrona 2/07/09 15:11
      niestety

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL