Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 39397 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pasek nawigacjny do folderów znany z xp w vista. , smagar 2/07/09 14:24
Witam

Dzisiaj mój szef zadał mi pytanie które mnie zaskoczyło.

Dostał nowego laptopa tym razem chciał z vistą w miejsce xp.

Jest przyzwyczajony do nawigacji po folderach za pomoca strzałek i ikonki "folder up" czyli strzałki ktora przenosi o folder wyżej.

Czy jest mozliwosć włączenia w vista takiego paska znanego z xp z tą ikonką do folder up ?

  1. a niewygodniej , Dabrow 2/07/09 15:03
    korzystać z rozwijanych nazw w pasku adresu? Sto razy lepsza nawigacja między folderami na różnych i tym samym poziomie...

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

    1. hmmm dla mnie łatwiej , smagar 2/07/09 15:13
      dla 60 letniego dyrektora nie bardzo ;/ lubił strzałeczkę w góre :) i jej nie ma...

      1. hmmm , Dabrow 2/07/09 15:18
        była przeca - prawoklik na pasku i masz "dostosuj" i wybór pasków też...

        !!!!!TO JEST SPARTA!!!
        !Tu się nic nie zmienia!
        ------dabrow.com------

        1. przepraszam ale , smagar 2/07/09 17:26
          moze wydam Ci sie ignorantem ale u mnie chyba cos nie działa.
          Gdzie dokładnie mam kliknąć PPM ?

          http://img33.imageshack.us/...1/20090702172050.jpg

  2. tez mnie zaskoczylo , MayheM 2/07/09 16:18
    ze usuneli ten jakze przydatny przycisk nawigacyjny, nie wiedziec czemu.

    1. a po co on , biEski 3/07/09 13:08
      jak se mozesz nawet dwa w gore isc
      wystarczy klikac w pasek adresu

  3. na tym pasku , Dabrow 2/07/09 19:23
    na którym masz Plik, Edycja itp... Nie sprawdzę bo teraz siedzę na XP - i cholernie mi brak tego nawigowania z paska adresu... CHOLERNIE!

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

    1. no właśnie nie ma takiej opcji ;( zobacz to , smagar 2/07/09 19:30
      http://img89.imageshack.us/img89/551/cropimage.jpg

      vista SP2

  4. NIKT NIE MA POMYSŁU NA TO ?? , smagar 3/07/09 11:28
    ??? ;(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL