Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 41259 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

LCD MPEG2 USB + TUNER USB MPEG4 , czarny piter 13/07/09 11:57
Proszę o info od zorientowanych:

Czy tuner DVB-T MPEG4 na USB będzie można "podpiąć" do LCD z MPEG2 z gniazdem USB żeby móc obejrzeć coś w naszej polskiej DVB-T?

nie wiem czy dobrze kombinuje:
Tuner MPEG4 USB + LCD MPEG2 z USB = ok / nie ok

czy tylko taka możliwość istnieje:
LCD MPEG2 z CI + Karta CI MPEG4 na MPEG2 = ok - tego jestem pewny bo wyczytałem!

Pozdrawiam.

Uśmiechnij się. Jutro możesz nie mieć
zębów.

  1. nie po to jest gniazdo CI , Artaa 13/07/09 12:03
    123

  2. może się komuś przyda , czarny piter 13/07/09 12:10
    z innego forum odp.:

    Czy tuner DVB-T MPEG4 na USB będzie można "podpiąć" do LCD z MPEG2 z gniazdem USB żeby móc obejrzeć coś w naszej polskiej DVB-T?

    Nie ma takiej możliwości.

    Cytat:
    nie wiem czy dobrze kombinuje:
    Tuner MPEG4 USB + LCD MPEG2 z USB = ok / nie ok

    Nie zadziała.

    Cytat:
    czy tylko taka możliwość istnieje:
    LCD MPEG2 z CI + Karta CI MPEG4 na MPEG2 = ok - tego jestem pewny bo wyczytałem!

    Moduły CI Neotion MPEG4 ogólnie działają, ale nie ze wszystkimi telewizorami.

    Uśmiechnij się. Jutro możesz nie mieć
    zębów.

  3. jesli tv ma tuner MPEG 2 , Meteor 13/07/09 20:16
    to potrzebne beda tunery zewnetrzne, takie jak ten

    http://www.allegro.pl/...b_t_pvr_maximum_hdtv.html

    model wyzej sluzy wylacznie do odbioru telewizji niekodowanej. Mozna sie bawic z modulami CI, ale nie ma gwarancji, ze zadziala w ogole, poprawanie lub bedzie mialo jakakolwiek przyzwoita jakosc.

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL