Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 41143 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

netbook Acer 150 i pamieć rozbudowa , ulan 14/07/09 20:49
ma ktoś tego małego netbooka acera?? chodzi mi o to czy jest tam możliwość rozbudowy pamięci do 2 GB, na stronie acera niby jest to możliwe, jadnak miałe m dziś go w łąpkach i za cholerę nie widze gdzie mozna włozyc tę dodatkową pamieć. jest niby tam jakaś klapka ale pod nia jest tylko pustka i zadnego miejsca na włozenie modułu so-dimm.

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. jak jest tylko 1 gniazdo , Artaa 14/07/09 21:04
    to musisz wyjąć co masz i wsadzić tam 2 gb

    1. to nie eee , ViS 14/07/09 21:07
      dopiero inne wersje acer one mają do 2gb
      http://www.aspireoneuser.com/...spire-one-netbook/

      I will not buy this record - it is
      scratched.

  2. jeśli to ten , ViS 14/07/09 21:04
    co myślę, to max 1,5gb możesz zrobić. 512 jest wbudowane na płycie a 1gb max moduł można dołożyć.
    Ogólnie chyba Ci się odechce :)
    http://www.youtube.com/watch?v=-EfzckyZMTk
    porąbany netbook jeśli o to chodzi.

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  3. a jeszcze jedno pytanie do użytkowników tego netbooka , ulan 15/07/09 08:56
    od pewnego czasu ten konkretny egzemplarz zaczął się uruchamiać straszliwie wolno, trwa to ok 5 minut. Wczoraj przeczyściłem msconfigiem to co ładuje się na starcie. Ale nic to nie pomogło, komp nadal uruchamia się z 5 minut (na etapie ładowania windows xp, ekran z napisem windows xp i latającym paskiem). i za cholerę nie mogłem dojść co za to jest odpowiedzialne, może lądują się jakieś sterowniki?? może niepotrzebne usługi?? Macie pomysł co może być przyczyną??
    a i są jeszcze problemy z dźwiękiem, przy starcie a potem czasami przy używaniu, słychać jakby dźwięk skakał, nie chodził równo, w każdym razie nie jest dobrze z tym dźwiękiem,? może tzeba zainstalować nowszą wersje sterowników karty dźwiękowej????

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    1. hmm , LooKAS 15/07/09 22:14
      sprawdz dysk jakims programem testujacym wydajnosc. Jak jest ch... to szukaj przyczyny w dwoch miejscach: sterowniku kontrolera lub softem producenta sprawdz czy dysk nie umiera. A jak dzieie sie tylko przy starcie, to albo olac, sprobowac bootvisem co go spowalnia i najlepsze lekarstwo: puscic recovery. P.s. tylko przy starcie? pozniej system chodzi normalnie?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL