Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 10:43
 » 247 10:41
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 58261 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka najwydajniejsza karta z ukladem pasywnym? , Vertus 16/07/09 12:36
Najlepiej z DX 10.1.

Zalezy mi przede wszystkim na ciszy. Limitow cenowowych nie ma co okreslac, bo najnowsze modele i tak nie mają pasywnego.

Dzieki za wszelką pomoc.

  1. trochę słabo się orientuję , Soulburner 16/07/09 12:47
    ale do mnie wybiera się powoli ta karta:
    http://www.esc.pl/...ers_id=&products_id=14614 - nie wiem, czy jest najmocniejsza, ale pasywna ;)

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. Mam dokładnie takiego GB , ligand17 16/07/09 15:03
      i pasywna to ona może być w przewiewnej obudowie. Jak obudowa jest słabo wentylowana, to konieczny będzie dodatkowy wentylator.

  2. to ja sie podlacze pod watek , mateusz 16/07/09 18:29
    szukam karty : pasywna , z hdmi , low-profile , pasywna i zeby radzila sobie z video hd - w przyszlosci BD . A moze wystarczy zintegrowana z plyta jak ta ?
    http://www.allegro.pl/...2_vga_nowa_gwarancja.html

  3. Z doświadczenia , MTP 17/07/09 09:58
    powiem że pasywne chłodzenie ma tylko jedną zaletę - jest ciche. Przy założeniu że komp ma być cichy (słabo wentylowany) pasywna karta tylko podniesie temperaturę w całej budzie co może powodować niestabilną pracę systemu. Lepiej kupić coś cichego w tradycyjnym chłodzeniu.

  4. polecam też tą kartę , kostek8 27/07/09 15:29
    Mam u siebie+ 4 wiatraki Scythe 800 obrotów. Obecnie najgłośniejszym elementem jest są 2 dyski spięte w raid0 ale myślę o Quiet Drive. Na upartego można jeszcze znaleźć dobrą płytę i zafundować sobie 2 takie karty.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL