Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64942 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Rower] - Jakeigo crossa kupic za okolo 2k? , PIvO 19/07/09 14:59
ostatnio mialem wypadeczek na rowerze. depnalem na pedal i wyladowalem morda na betonie.. Moja aluminiowa klejona rama zrobila brzdec.. http://static3.blip.pl/...es/393477.jpg?1247873188

Teraz szukam czegos do poruszania sie po miescie. czegos co ma 28 calowe kolka i w miare sensowny osprzet

Na starcie spodobal mi sie ten http://www.allegro.pl/..._2009_lodz_wyprzedaz.html rower... ale tak naprawde to sie nie znam i dlatego licze na Wasza pomoc :) (wiem ze jest tutaj kilku zapalonych rowerzystow)

pozdro!

[A kiedy odetna siec]
[Przestane istniec]
[mail: p1vo@o2.pl]

  1. ja bym Ci polecił coś takiego: , myszon 19/07/09 16:02
    http://allegro.pl/..._23cale_nexus_8_po_400km.html Hamulce rolkowe, przerzutka w piaście 8-biegowa - da się na tym pojechać praktycznie wszędzie i do tego jest baaardzo wygodne.

  2. Koniecznie 28"? , dr1zzt 20/07/09 11:09
    Ja bym celowal bardziej w cross/trekking.
    Moim nastepnym rowerem bedzie Cube albo Kona.
    Luknij tu:
    http://www.skiteam.pl/rower/cube/Town/

    Który to bałwan mówił o plasterkach?

    1. Cross/Treeking to 28" , Argi 20/07/09 13:21
      j.w

      1. Nieprawda. , dr1zzt 20/07/09 13:34
        Coraz rzadziej sie sprzedaja rowery z 28".
        Chyba tylko te do miasta..
        Ramy pod te kola tez nie sa specjalne..

        Który to bałwan mówił o plasterkach?

        1. a jakie sie sprzedaja , Meteor 20/07/09 17:51
          coraz lepiej ?

          Tak, naleze do grupy trzymajacych
          kierownice i jestem z tego dumny!
          Pzdr. Univega,Author&Meteor

  3. Polecam to , Argi 20/07/09 13:57
    http://www.unibike.pl/cross.html

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL