Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 65037 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Skaner Tevion MD90093 , e.g.60 19/07/09 17:46
Mój świeżo zakupiony skaner Tevion MD90093 podczas skanowania wydaje dziwne, głośne dźwięki i nie mam pewności czy zapisuje na dysku twardym skanowany obiekt. Nie jestem pewien czy mam podstawy do reklamowania urządzenia. Czy ktoś miał też takie problemy z takim samym skanerem? Proszę o porady.

eg

  1. że tak zapytam... , DrLamok 19/07/09 18:48
    ... co to znaczy że nie masz pewności czy skanowany obiekt zapisuje się na dysku twardym ?

    to chyba ty skanujesz i zapisujesz zeskanowany obraz tam gdzie sobie życzysz... więc co to znaczy że nie masz pewności ? zeskanowałeś 10 fotek i nie masz pewności czy one są na dysku czy może ich tam nie ma ?

    psychoza :)

    a dźwięki... nagraj.. wrzuć mp3 na rapida i podaj linka :)

  2. Skaner Tevion MD90093 , e.g.60 19/07/09 22:23
    Po kolejnym odinstalowaniu oprogramowania do skanera i próbie nowej instalacji pojawił się komunikat, że Windows XP nie akceptuje tych sterowników. Próba instalacji przy Windows Vista powiodła się, ale przy próbach skanowania nie ma nawet podglądu, nie mówiąc już o zapisaniu skanowanego obiektu. Wiec mam problem ze sterownikami do Teviona MD90093 dla Windows XP. Czy teraz ktoś może mi coś doradzić?

    eg

    1. rada prosta i skuteczna , Venom79 20/07/09 06:51
      zmień skaner na jakiś porządny i będzie po sprawie

      ewentualnie najpierw przeinstaluj system i na świeżym zainstaluj najnowsze stery ze strony producenta - może pomoże

      Lewy pas to nie kółko różańcowe.

      1. dokładnie byle nie , Artaa 20/07/09 13:42
        HP

        ;-)

        1. dokładnie , Venom79 20/07/09 16:24
          e.g - kup Canona lub Epsona - coś z najprostrzych modeli - działają.

          Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    2. ... , reev 20/07/09 14:37
      Tevion to podróba Medion?

      Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
      cyferki, za dużo ramu, dysk
      holograficzny, elektrownia jądrowa

      1. tevion tylko w Aldi , vaneck 20/07/09 21:32
        SÜD (pomarańczowy). W Aldi NORD (niebieski) jest Medion.

        A little less conversation, a little more action
        please

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL