Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40

 Dzisiaj przeczytano
 78765 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie do liniksiarzy - Linux na HTPC... , Wolf 23/07/09 14:46
Czy istnieja jakies dystrybucje przeznaczone specialnie do odtwarzania mediow - filmow , muzyki na komputerach typu HTPC?

Potrzebuje systemu wlasnie na htpc, do odtwarzania filmow HD (mkv), divx, dvd i puszczania muzyki.

Generalnie poszukuje dystrybucji z nakladka na system lub tez calym GUI w stylu media portal lub windows media center + program do edycji napisow.

Znajdzie sie cos dla mnie?

Vey iz mir!

  1. hmmm , Ranx 23/07/09 14:56
    http://geexbox.org/en/index.html

    pierwsze na mysli.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. Dzieki :) , Wolf 23/07/09 15:07
      Znalazlem ta dystrybucje w google, ale chcialem sie upewnic :)

      Vey iz mir!

    2. ee tam , daver 23/07/09 16:01
      brzydki prymityw ;P
      Wolf, jaki sprzet do dyspozycji? (zwlaszcza karta graficzna). Koniecznie musi byc out of the box ? Gdybys sie jednak chcial troche "ubrudzic" i zbudowac "from scratch" to efekt bedzie nieporownywalny.

      I use arch btw

      1. Sprzet w profilu... , Wolf 23/07/09 16:22
        Moge sie jak najbardziej "ubrudzic" :)

        Vey iz mir!

        1. qzwa, to masz pecha , daver 23/07/09 16:43
          EVGA GeForce 8800Ultra to G80? Jesli tak, to nici z vdpau - nie jest supportowany. Przydaloby sie wiec wykorzystac quada i rekompilowac ffmpeg z threadingiem. Do tego xbmc lub boxiee na frontend. Distro to oczywiscie ;) arch.

          I use arch btw

          1. Przy okazji zapytam czy miałem , Sherif 24/07/09 10:54
            kontakt z tym softem?
            http://www.moovida.com/

            1. pierwsze slysze , daver 24/07/09 13:30
              a feature list calkiem imponujacy

              I use arch btw

      2. hehe , Ranx 24/07/09 08:10
        jest specjalnie do filmów.
        a czy mozna lepiej?
        zawsze mozna:)

        ja archa mam na 60 stanowiskach. niech sie ludzie ucza:D

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. tutaj jest kilka wymienionych , kreton40i4 23/07/09 15:02
    http://en.wikipedia.org/wiki/Home_theater_PC

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL