Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 98654 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka polecacie karte WiFi na mini PCI-E? , Mms 29/07/09 00:39
Standardu N nie musi obslugiwac.

Pozdrawiam

  1. Nie każda karta działa z każdym lapkiem, , Artk 29/07/09 07:29
    więc może napisz jakiego masz laptopka; ja miałem kartę na Intelu model chyba 2200, bezproblemowa praca w windzie jak i linuksie. Laptop HP, gdy kupiłem inną nie dedykowaną do tego modelu, nie działała.

    1. To troche niedobrze, , Mms 29/07/09 08:09
      bo kolega ma jakiegos kadlubka.

      Pozdrawiam

      1. Może jednak będzie dobrze, , Artk 29/07/09 08:55
        producenci kadłubków chyba raczej nie robią ograniczeń tego typu.

        1. Kolega ma ASUS-a S96SP. , Mms 29/07/09 09:09
          Zobaczymy. Dzieki. :)

          Pozdrawiam

      2. Producenci kadlubkow to zwykle sa ... , Muchomor 29/07/09 10:29
        ... producenci takze wszystkich innych lapkow. Tylko Asus sam produkuje swoje lapki. Reszta zleca to Compalowi, Quanta, Wistronowi, ... itd. Wiec nie jest tez tak, ze kadlubki to jakies wynalazki. No chyba, ze kupujecie jakies kadlubki z niemieckich marketow to tam moga byc w srodku faktycznie cuda.

        Stary Grzyb :-) Pozdrawia
        Boardowiczów

    2. mhm , Kraszan 29/07/09 11:11
      ja tez dokladalem 2100 czy 2200 do NX6110 i problem tam nie tkwil w karcie, a w biosie tej karty, wystarczylo na czystego intela wgrac bios z takiej samej karty zamontowalej w HP i juz smigalo.. taka blokada HP, zeby kupowac od nich albo karte albo lapka juz z karta

  2. moze poszukaj tutaj: , Tummi 29/07/09 07:57
    http://madwifi-project.org/wiki/Compatibility/ :D

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL