Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 53142 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Płyta GA-EP35-DS3R + aktualizacja biosu = ciemność widze. , SpiDy 9/08/09 18:59
Witam coś mnie pokusiło by se biosik zmnienic lecz niestety najnowsza wersja F4 okazała sie niestabilna, wiec wrzuciłem wersje F2 ,wszystko poszło niby elegancko po restarcie tylko ciemność zobaczyłem ,lecz co dziwne wentylatory sie kręcą ,twardziel sie kręci lecz wizji nie ma.
Uprzedzając pytania bateryjke wyciągałem,Clear CMOS tez robiłem,a funkcja Dualbios niestety poległa,a bios niestety przylutowany.
Moze macie jakies pomysły na domowe sposoby odpalenia biosu?

Pozdr.

"Obyś się w Polsce urodził"
A.L

  1. Może specjalnie przygotowana dyskietka z plikiem biosu i plikiem wsadowym , Artk 9/08/09 19:38
    co prawda robiłem to kiedyś na asusie, ale może i teraz jeszcze zadziała.

    1. Jak bootblock , Merle 9/08/09 20:15
      ocalal to moze zadzialac, wtedy po podlaczeniu flopa stacja powinna dawac znak zycia podczas startu. Jak nie to klops.

  2. hmm, a czy próbowałeś , ViS 9/08/09 19:43
    czekać z 2-3min po starcie? U mnie zanim dualbios zareaguje mija dobra minuta albo dwie i dopiero restart.

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  3. 3 x insert nie dziala? , Chucky 9/08/09 22:16
    w kwestii dualbios...

    Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
    3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

    1. A o tym sie słyszałem. , SpiDy 9/08/09 22:38
      Mozna troche szczegółów .

      Pozdr

      "Obyś się w Polsce urodził"
      A.L

      1. dawno tego nie robilem , Chucky 9/08/09 22:50
        ale z tego co pamietam to zeby dual wczytal bios zapasowy to musialem robic taki manewr
        - jak uruchomisz kompa wciskaj insert do bolu
        (czy tez ctrl+ wciskaj Insert) - powinno styknac 3 razy (szybko - w sensie ctrl+3xInsert)
        gdzies o tym czytalem, chyba ze cos pokrecilem ;]...

        Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
        3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

        1. pamietam ze bylo to cos z insertem , Chucky 9/08/09 22:53
          ale czy wciskany pojedynczo czy z juz przycisnietym ctrl/shift lub czyms takim, nie pamietam...

          Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
          3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

          1. Insert, insert - na Abitach też tak było... , Majster 9/08/09 23:26
            Pamiętam to za czasów badziewia Socket A i chipsetów Via. Insert na Abitach też był często pomocny. Można naciskać przed włączeniem komputera, za którymś tam razem powinno zaskoczyć.

            Jeżeli trafisz na kobietę-narcyza, wtedy będziesz trzymany w negatywnych ryzach.

            1. czy to jakieś czary , ViS 10/08/09 00:45
              z cyklu pukania w matrycę w celu usunięcia martwego pixela? :)

              I will not buy this record - it is
              scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL