Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64865 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki pendrive 16GB bez skuwki? , Ibanez 21/08/09 05:15
j/w, szybki i może być ładny :)

  1. A co to jest , ligand17 21/08/09 07:27
    "skuwka"

    1. to samo co , PaszkfiL 21/08/09 08:07
      kapa ... czyli zatyczka .... ;)

      to może jakiś capless ? tylko średnio widze cos o takiej pojemności ...

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. może , myszon 21/08/09 08:22
    Super Talent Pico C 16GB

  3. kingston DT , TheW@rrior 21/08/09 08:44
    http://allegro.pl/...b_data_traveler_100_16gb.html

    People who fear free software are those
    whose products are worth even less

    1. ale chyba , majek 21/08/09 09:25
      niezbyt szybki,

      Ja używam SANDISK CRUZER CONTOUR i jest i szybki i ładny i nie ma zatyczki:)


      ... ale jak to?!

      1. tyle ze , esteban 21/08/09 09:56
        zdarza sie, ze trzeba ludziom tlumaczyc jak go obsluzyc ;)

        1. zdarza się :) , majek 21/08/09 10:00
          nie każdy wie jak się do niego dobrać..ot takie zabezpieczenie ;)


          ... ale jak to?!

      2. zależy co rozumiesz przez niezbyt szybki :) , fiskomp 21/08/09 10:06
        Mi te 8MB/s zapisu i do 17MB/s odczytu styka. A przynajmniej tani. W sumie niezawodny, już katuję 4GB od roku i nic się nie dzieje. A nagrywanie i odczytywanie co parę dni do pełna. Służy mi za nośnik tymczasowych plików video do Fergusona.

        1. to jeszcze w miarę , majek 21/08/09 10:37
          Niektóre tańsze mają zapis 3MB:)

          ten sandisk przy zapisie jest 2krotnie szybszy od tego kingstona i 50% przy odczycie. Dla mnie to jest ważne bo zdarza mi się, że muszę otworzyć i zapisać np. duży plik PSD i naprawdę śmiga


          ... ale jak to?!

  4. san disk , burz 21/08/09 10:02
    cruzer titanium - ladny i mocny:)

    ___

  5. jeden z najtańszych , czarny piter 21/08/09 10:31
    http://allegro.pl/...datatraveler_g2_16gb_dti.html

    Uśmiechnij się. Jutro możesz nie mieć
    zębów.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL