Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 65067 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki monitor LCD 22" na 1680x1050 ? , Mateusz_ok 22/08/09 17:31
Zależy mi na tym żeby cena nie była ponad 650zł.
  1. dołącze sie... , Gajdzi 22/08/09 18:19
    bo też bym chętnie kupił jakby cena była atrakcyjna... tylko ze u mnie bardziej jest nacisk na niższa cene...

    Ostatnio w saturnie albo w MM widzialem samsunga 20" za 450zl

    Pan Bóg bawi się z ludźmi w
    chowanego.
    On odlicza - ludzie się chowają...

  2. Iiyama , Skiv 22/08/09 19:21
    ProLite E2207WSV. Bardzo solidny monitor

  3. Asus VW222U , Pietka 22/08/09 21:23
    http://pl.asus.com/...mp;l2=89&l3=362&l4=0

    ostatnio kupiłem. git majonez.

    a tu http://www.benchmark.pl/...ranych_modeli-1937.html testy tego (i innych) 22'' modeli

  4. Ja używam NEC LCD22WV , emcom 23/08/09 13:53
    Tani, i jestem b. zadowolony.

  5. Asus VW222U , pwil2 23/08/09 20:51
    Jak w zeszłym roku szukałem takiego monitora to z selekcji (recenzje i opinie w necie) został właśnie w/w. Ostatecznie nie kupiłem bo się promo na nie skończyło, więc nie mogę potwierdzić na 100%...

    98X3D/96G/5080 HX370/128G
    78X3D/96G/6800 5600H/64G/3060
    1350P/64G 14700T SSD40TB A7m3

  6. za 450pln są w carrefour , chris01 24/08/09 09:06
    22" Manty model 2201 i 2202, ja sadziłem sie na 24 od Asusa za 850pln ale kupiłem okazyjnie w piątek ten 2202 i jest całkiem dobry.
    Tylko potem ten znaczek Manta sobie z niego odkleję, a za rok ten i tak pójdzie do mamy ja się przesiadę na coś wiekszego

    Krzysztof

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL