Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70610 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

[Phone] Zdejmowanie simlocka we Wrocławiu , khobar 23/08/09 20:42
Dostałem zastępczo, zanim kupie nowy tel. , nokie 2610 tylko ze z lockiem ery. Czy kto¶ zna jaki¶ komis we Wrocławiu gdzie tanio zdejm± ?
Próbowałem za pomoc± kalkulatorów wygenerować kod ale po 2 błędnych kodach dałem spokój ( zwłaszcza że jest tylko 5 prób).
Podobno ten telefon ma jakie¶ ASCI 11 kodowanie i się trudniej zdejmuje za pomoc± kodów niż pozostałe nokie(tak mi się gdzies obiło )

Zapraszam http://khobar.ovh.org

  1. w erze , laciak88 23/08/09 21:37
    sciagnij. Robia za free i od reki

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

  2. a poza salonem , khobar 24/08/09 14:42
    we Wrocławiu? Bo telefon nie jest na mnie tylko był na znajomego . Nie potrzebował to dał mi ...po IME jako¶ mog± to zapewne sprawdzić ( no i zdjem± pewnie locka jak miałem umowę z nimi)

    Zapraszam http://khobar.ovh.org

    1. nie musisz nic miec , biEski 24/08/09 17:46
      ja po skonczonej umowie zanosilem telefon szwagierki do zjecia sima i nikt nie robil hallo ze to ja tam przylazlem

      1. okazało się , że aby zdj±c locka w salonie , khobar 25/08/09 15:37
        potrzebny jest oryginalny dowód zakupu :/ A takiego już nie posiadam ( komórka będzie wkrótce starsza niż koło :D)
        Zatem wracam do pierwotnego pytania o komis gdzie zdejmuj± locka

        Zapraszam http://khobar.ovh.org

        1. powalilo ich , biEski 25/08/09 15:59
          idz do innego salonu gdzie pracuja normalni ludzie
          przeciez oni maja te telefony w bazie wiec moga sprawdzic

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL