Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 13:26
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70685 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Linux] system kamer ubuntu+ZoneMinder , gitkrzych 24/08/09 15:24
Witam serdecznie bardowiczów.
Pytania raczej do osób używających tego programu.
Mam pytania w związku z programem jaki podałem w temacie.
Zacznijmy od podstawy czyli ubuntu mam taki problem że po każdym restarcie komputera zmieniają mi się źródła sygnału. Po prostu po restarcie kompa muszę wchodzić w ustawienia kamery i szukać źródła od 0 do 4 niby nie dużo no ale jednak męczące raz na jednej karcie wejście s-video jest jako 1 kanał raz jako 3 ;/

Druga sprawa dotycząca samego ZM chodzi mi o robienie filmików bo widziałem że jak się wejdzie w zdarzenie to można dać video i wygenerować film video z danego zdarzenia ale ja bym potrzebował żeby robił to automatycznie. Docelowo chodziło by o to żeby tworzył filmy co pół godziny ale miały by być z przyspieszeniem x10 i wysyłane w takiej formie na ftp. A no i usuwał stare zdarzenia i filmy automatycznie chociaż samo to usuwanie można by już załatwić jakimś prostym skryptem.

Trzecia sprawa problem z podglądem na innej przeglądarce niż Firefox a potrzebował bym żeby przynajmniej jeszcze na chromie działało.

A i ciekawi mnie sposób czy dało by się zrobić tak że mam powiedzmy w 5 punktach takie serwery z kamerami a zrobić sobie podgląd bezpośredni na wszystkie kamery z tych 5 serwerów ? bo teraz mam po prostu przekierowanie bezpośrednio na panel zm.php na dany serwer.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.
        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL