Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 84975 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy problem z włączeniem komputera może leżeć po stronie zasilacza ? , grattz 26/08/09 22:02
Mam problem z włączaniem komputera. Jak wcisnę przycisk to komputer nie reaguje. Kilka razy muszę go wcisnąć aż w końcu odpali.

Próbowałem rozkręcić obudowę ale nie mogę dostać się do POWER'a.

...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  1. zasilacz lub MB , Artaa 26/08/09 22:04
    kondensatory itp.


    Przycisk Power z reguły się nie psuje, łatwo go sprawdzić zamieniajac kabelki z resetem.

    1. MB to Matherboard ? , grattz 26/08/09 22:08
      Jeśli chodzi o stabilność systemu to : jeszcze nic mi zlego sie nie działo podczas pracy/gry.
      Mam tylko problem z wydajnością karty 9600GT. Zamiast 10k bez pocenia w 3dMarkach06 mam zaledwie 6k. HT link mam zablokowane na 1x a w biosie fałszywie pokazuje x5


      Jakie objawy miały by złe kondensatory ?

      ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

      1. takie jak opisałeś , Artaa 26/08/09 22:09
        ;-)

      2. jaki zasilacz , bodeq 26/08/09 23:02
        .??

  2. Ponawiam jaki zasilacz? , k_luke 27/08/09 13:46
    Miałem z podobnymi przypadkami do czynienia - raz był to kiepski zasilacz, który pod dołożeniu jednego dysku więcej nie pociągnął. Innym razem bateria na mobo padła - po jej wymianie wszystko wróciło do normy. Po modelu grafiki wnioskuje, że komputer nie jest stary, więc stawiam na zasilacza. W skrajnym przypadku mobo.

    1. TAGAN 400W , grattz 27/08/09 20:20
      http://www.benchmark.pl/...33-620/strona/1121.html

      ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL