Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 84929 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Co wybrać]eMachines E725 vs. HP 6735s , Raist 27/08/09 20:06
Witam.
Co byście polecili z tych dwóch lapciaków? Kryterium jest właściwie jedno - cena. Te dwa można dostać w cenie do 1500 zł, i to jest absolutnie górna i nieprzekraczalna granica. Ponoć acer poprawił jakość produktów. Ten ma zdaje się lepsze od wskazanego HP parametry, chociaż to nie jest tak ważne, bo laptop będzie służył do prac biurowych: pisanie, jakieś księgowości, internet, czasem jakiś film. Może jakieś inne typy? Ważna dla mnie jest w sumie obecność karty WiFi na pokładzie. Dzięki za sugestie!

  1. ja bym , LooKAS 27/08/09 20:52
    bral emachines. Do HPeka mam uraz, psuje sie jak sk....

  2. ja bym bral hp , Sas 27/08/09 22:16
    hp, chociaż robią lesze drukarki niż laptopy... ale w porównaniu z e-machines (czyli dużo niższa półka acera) wydaje mi się ze jest lepszy (inna klasa materiałów, przede wszystkim obudowa lepsza).
    Z innej strony w tej kwocie poszukałbym czegoś w dobrym stanie z ibm lub toshiba.

    1. No to nie zapominaj, ze serwis HP... , Muchomor 28/08/09 15:16
      .. jako jedyny w PL podmienia oddane kompy na zreperowane refurby, ktore choc juz bez poczatkowej wady moga byc w 10x gorszym stanie niz twoj wychuchany sprzecior.
      Info z forum NHL.PL
      Mimo kilkakrotnej interwenchji organizacji konsumenckich HP dalej to robi. Nie jestem pewien jak to jest z 6735s ale jesli obsluguje je ten sam serwis co Paviliony to trzymac sie z dala od lapa. Polecam na powyzszym forum dzial opinii o serwisach i watek o HP. Boze uchowaj!!

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

  3. bo to seria S , McRabbit 4/09/09 11:21
    jak cena taka jakosc
    kup cos z serii P lub W - to i serwis bedzie inny :-)

    rabbit@dobrze.robi.to :-))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL