Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92484 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Poszukiwane forum o konsolach i sklep , MeMaMe 30/08/09 03:00
Cześć.
Szukam jakiegoś dobrego forum o nintendo gamecube.
Chcę zakupic taka konsolę, i zbieram jak najwięcej informacji.

Szukam również jakiegoś sklepu w trójmieście z używanymi konsolami.

Ps. Może komus zalega gamecube i chciałby sie pozbyć.

Pozdrawiam

  1. forum to praktycznie kazde ze strony z konsolami np. konsolowisko.pl , chris_gd 30/08/09 07:51
    ale pytanie z ciekawosci czym sie kierujesz planujac zakup Gacka?

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. szukam konsoli która pozwoli , MeMaMe 30/08/09 11:29
      zagrac razem z zona i z grami dla malego dziecka - wszelkie mario , no i zalezy mi na cichej konsoli.
      Pozdrawiam

      1. tylko ps2, tytulow tak duza ilosc, ze Gacek odpada a i tematyka ogolna , chris_gd 30/08/09 19:48
        wiec kazdy bedzie zachwycony

        Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
        RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

        1. duza ilosc tytułów nie jest konieczna, , MeMaMe 30/08/09 22:37
          dodatkowo nie bede uprawial grania "hardcorowego" moze napisze w ten sposób -- kupiłbym Wii ale gacek jest jakie 3 do 4 razy tańszy.
          Pozdrawiam

          Ps. Sory za poprzedni wpis - Safari napieszalo :(

          1. Ostatnio moglem kupic wii , dr1zzt 31/08/09 13:41
            za 300pln :)
            Ja bym GC nie kupowal, jak cos to tylko PS2.

            Który to bałwan mówił o plasterkach?

          2. nie no spoko, ale wiesz mi, ze wiecej zabawy wszyscy bedziecie mieli z PS2 , chris_gd 31/08/09 18:47
            mnostwo tytulow a i dostepnosc ogromna
            Gacek zly nie byl ale to konsolowa typowo hardcorowa dla maniakow big N,

            Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
            RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  2. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi , , MeMaMe 31/08/09 20:57
    :) będę szukał WiI za 300 zł , i zastanowię się nad PS2 i Gamecube razem ;)

    Pozdrawiam
    Marcin

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL