Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 93188 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Opinia nt zalilacza CoolerMaster 460W potrzebna , Darek K. 30/08/09 10:59
Na moim Chieftecu 360W nie chce ruszyć E5200 i Płyta na G41. Co sądzicie o takim zasilaczu?

http://www.allegro.pl/...wer_plus_460w_silent.html

Everything that has a beginning has an end

  1. może nie jakaś konkretna opinia , ViS 30/08/09 11:08
    ale kilka komputerków na nich złożyłem, dość ciche, porządnie zrobione. Zestawy całkiem highendowe, zasilacz się nie grzał i te kilka bez problemów działają do dziś. Więc ja mogę polecić.

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  2. Na szybkiego środek ten sam co w Chieftec-ku , Emios 30/08/09 11:35
    W miarę cichy, spokojnie do Twojej konfiguracji starczy

  3. a jeszcze jeden Coolermaster 450W , Darek K. 30/08/09 14:16
    ma Aktywne PFC - będzie jakaś różnica?
    http://www.allegro.pl/...wer_450w_rs_450_acly.html

    Everything that has a beginning has an end

  4. dlaczego nie chce ruszyć ? , DrLamok 30/08/09 18:55
    u mnie chodziło bez zająknięcia.... wydaje mi się że masz coś źle podpięte...



    Chieftek 360W HPC-360-202, taki z jednym wentylem... jedna słaba linia +12V, 17A

    W budzie...

    E5200 @ 3.50Ghz
    MSI GF 9600GT 1GB
    Płyta Gigabyte na P35
    4GB Ramu
    DVD
    tuner TV DVB-T
    3 dyski twarde
    2 dodatkowe wiatraki w budzie

    cały zestaw razem z monitorem i głośnikami ciągnie max 175W w stresie , chodziło pieknie na tym zasilaczu przez pół roku.. potem bardzo okazyjnie kupiłem inny zasilacz z odpinanymi kablami... z chieftec poszedł na emeryturę...

    1. nie wiem , Darek K. 30/08/09 19:04
      na innym, dupnym zasilaczu 480w rusza. NA moim nie chce. Płyta piszczy i wygląda na to jakby zalizanie falowało. Szczególnie było to słychać jak podłączyłem zewnętrzną kartę graficzną - wentyl co chwila się rozpędzał. Może to już koniec tej zasiłki?

      Everything that has a beginning has an end

      1. zalizanie = zasilanie , Darek K. 30/08/09 19:05
        1234

        Everything that has a beginning has an end

    2. przy starych zasilaczach , ViS 30/08/09 20:51
      jak hpc nie ma reguły - są sztuki ekstra sprawne a są sztuki z niestabilnym zasilaniem albo padające po pierwszych kilku minutach przy nowoczesnych i wymagających konfiguracjach...

      I will not buy this record - it is
      scratched.

  5. ale ten zasilacz ciągnie 65W AMD 3600+ , Darek K. 30/08/09 22:17
    wraz z kartą Ati 3850 a nie chce wystartować (nawet nie wchodzi do biosu, beeeper nie daje dźwięków) na e5200 bez karty graficznej (integra na płycie)
    Dziwne ale kupuję nowy zasilacz (chciałem taki z odpinanymi kablami ale kasa większa i czasu mało na szukanie)

    Everything that has a beginning has an end

    1. pod Visem miało być , Darek K. 30/08/09 22:18
      ale się nie udało :)

      Everything that has a beginning has an end

    2. oj, no zdarza się , ViS 30/08/09 22:22
      elektronikiem nie jestem więc nie potrafię sobie pewnych rzeczy wytłumaczyć, ale czasami takie zonki są. Różnice w zapotrzebowaniu pomimo standardu ATX, naprawdę nie wiem :)

      I will not buy this record - it is
      scratched.

  6. a nie jest tak, że Chief ma wtykę 20pin ? , fiskomp 1/09/09 07:51
    Jakie podpięcie masz na mobo ? 24+4(8) ? Bo mi wygląda na przejściówkę, widać że coś z nią jest nie tak.

    1. ma 20pin , Darek K. 5/09/09 15:56
      ale inny zasilacz który podłączyłem też nie miał wtyki 24 pin.
      W każdy bądź razie nowa zasiłka kupiona (ten Coolermaster 460W) sprzęt działa jak należy i nawet fajnie się kręci. Procek poszedł na 3900mhz

      Everything that has a beginning has an end

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL