Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 52886 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zmiana procka w laptopie , gruby_marek 6/09/09 14:06
cześć,

mam laptopa IBM lenovo N200. Aktualnie jest w nim Intel Celeron 1,87 ghz, po zrobieniu update biosu doczytałem się ze płyta może obsłużyć proca 2 rdzeniowego.

moje pytanie brzmi, czy jak włożę proca to chłodzenie wytrzyma?
duże jest ryzyko uszkodzenia?


a korci mnie ...:)

  1. .:. , Shneider 6/09/09 14:25
    najprosciej to sprawdzic szukajac wersji laptopa z mocnijeszym prockiem. jezeli takie sa to nie ma najmniejszego problemu.

    jezeli wsadzali tylko celerony to upewnij sie ze TDP bedzie zblizone. dzisiac nie da sie usmarzyc procka. co najwyzej bedzie sie wylaczac po przegrzaniu.

    .:: Live at Trance Energy ::.

  2. w n200 , ViS 6/09/09 21:58
    normalnie masz intele dual core, sam takowego posiadam.

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  3. lenovo , gruby_marek 6/09/09 22:14
    cześć,

    no właśnie jest zwykły celeron M... włożyłem Dula core 1,5 i działa... :)
    właśnie męcze kompa 3d mark - iem.

    1. jaki dokładnie proc włożyłeś , Venom79 6/09/09 22:41
      podaj symbol jeśli możesz

      PS. skąd zaciągnąłeś bios - możesz podać linka?

      Dzięki.

      Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    2. procka kupiłes na aledrogo? , piotrszach 7/09/09 00:43
      zastanawiam się, czy jak juz minie gwarancja, to nie poszukać innej grafiki (do n500 były tez montowane gforce), o ile jest w ogóle możliwość zmiany grafiki?

  4. link , gruby_marek 6/09/09 22:44
    http://www-307.ibm.com/...site.wss/MIGR-67855.html


    model podam jutro bo teraz instaluje sie 26 poprawka z 49.... Vistaaaa :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL