Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 52894 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PayPal - nie uważacie, że rżnie na przeliczniku? , Muchomor 6/09/09 15:26
Szykuję się do zakupu. Moja karta VC jest indeksowana w Euro, a kupował będę w GBP. I tak: wg eBay'a i konwerterów online GBP695.00 daje nam
EUR 798.15, natomiast wg. PayPal'a to samo EUR798.15 to już tylko GBP677.98. Czy to taka ich prowizja czy też da się tego jakoś uniknąć np. zmieniając główną walutę?

Stary Grzyb :-) Pozdrawia
Boardowiczów

  1. przecież możesz zawsze , kubazzz 6/09/09 15:36
    przerzucić konwersję na bank. Zawsze ryzykujesz orżnięcie ze strony banku, ale zapewne będzie mniejsze.

    SM-S908

    1. Kuba, a napisz jak mam to zrobić? , Muchomor 6/09/09 17:12
      Mój bank nie rżnie aż tak strasznie więc chyba zaryzykuję.
      Masz na myśli żeby ustawić inną walutę główną?

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

  2. a nie lepiej , Maverick 6/09/09 17:27
    dogadac sie z kims z boarda kto zaplaci w GBP a Ty przelalbys kase normalnie na konto?

    1. Byłoby ok, ale ... , Muchomor 6/09/09 17:29
      ... to jest eBay.
      Większość wymaga PayPala z potwierdzonym adresem (czyli karta podlinkowana do tego) i wysyłają właśnie na ten adres.
      Faktycznie tak jak piszesz byłoby lepiej.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

  3. No to wygrałem lapka... , Muchomor 6/09/09 17:39
    Chwalonko ON:
    http://cgi.ebay.ie/...geName=ADME:B:EOIBSA:IE:1123
    Chwalonko OFF.

    Dajcież jakąś radę jak to zrobić, bo płacić trzeba, a nie widzę czemu miałbym nadpłacać jeszcze dodatkowe 23 funciaki.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

  4. Ok znalazłem. , Muchomor 6/09/09 17:49
    cholerka dałem linka z tagiem. Już pozmieniane.
    Tuaj link dla potomnych informujący jak przerzucić to na bank:
    http://www.dealextreme.com/...-100~threadid.232856

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

  5. przy okazji pytanie , petrumi 8/09/09 12:55
    chciałem kupić fish-eye do Kodak
    http://www.usbfever.com/...iew.php?products_id=867

    szukam osoby która pomoże mi w zakupie w USA i wysyłce / przywiezieniu przy okazji.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL