Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 4125 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

hurtowa zmiana adresu email w exchange 2007 , Endrioo 8/09/09 14:56
Jak to ugryzc? Mam ok 270 uzytkownikow ktorym musze zmienic adres smtp. w tej chwili maja Potrzebuje nazwauzytkownika@....
Googluje i nic konkretnego nie moge znalezc. Dopiero zaczynam przygode z exchange wiec jesli przeoczylem cos trywialnego to nie bijcie.

Aha dodatkowo mam zainstalowanego ad managera ktory ma opcje importowanie roznych rzeczy za pomoca csv. Chcialem ustawic custom attribute 1 za jego pomoca i pozniej w email address policies zmienic adres ale jakos mi to nie za bardzo dziala, tzn zmiana tego atrybutu.

empty space

  1. E-mail adress policy , Glock19 8/09/09 15:13
    masz to w consoli
    Organization configuration-> Hub transport=>E-mail adress policy
    http://www.msexchange.org/...address-policies.html

    1. chcesz zmienic 270 uzytkownikom maile? , Glock19 8/09/09 15:16
      dodaj tylko w obrebie polityki nową maskę adresów i ustaw jako domyslną a starą zostaw zeby nie bylo stresu ze maile nie chodza bo ktos wysyla na stary adres.
      a swoja droga do administracji exchangem z tyloma userami wzieli Ciebie jak {nie obraź sie} nie masz o tym zielonego pojecia?

      1. nie obrazam sie , Endrioo 8/09/09 15:25
        no coz, praca idzie bo powoli bo wszystkiego ucze sie w trakcie. Firma nie chce dac kasy na szkolenie. Ich strata. Ja sie tego w koncu naucze sam ale mi to troche zajmie i tez bedzie na pewno problemow po drodze. Tak pozatym to uzytkownikow jest ok 1600.
        Ci ktorych musze zmienic to nowe konta wiec nie powinno byc problemow ze cos nie dochodzi.

        empty space

    2. juz widzialem ta strone , Endrioo 8/09/09 15:22
      ale przeoczylem OPATH. Probowalem szukac tematow zwiazanych z ldap wic nic dziwnego ze nic nie moglem znalezc. To powinno mi pomoc. Dzieki.

      empty space

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL