Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 41242 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z wydajnością xp home w wmware 4.0 , masakrator 15/09/09 10:07
Witam.
Zainstalowałem w firmie na jednej z maszyn (8gb ram, Intel Xeon E3110 3.00Ghz 2x250bg sata2). System to vmware 4.0ESXi. Jest na nim postawionych kilka maszyn. 2 z nich to freeBSD z odpalonymi stronami i firewallem, jedna maszyna to win xp home - musi na tym stać jakaś baza danych. I problem jest właśnie z win xp home. W menadżerze urządzeń jest kilka niewykrytych - karta graficzna i urządzenia systemowe. Win xp pracuje bardzo wolno - lagi nawet przy ruszaniu myszą. Instalowałem xp na różne sposoby (konfiguracje rdzeni, pamięci i innych ustawień) ale nic nie pomogło. Oczywiście sterowników do hardwaru fizycznego nie da się zainstalować na tym xp.
Ktoś używa vmware4 lub miał podobny problem ?
Nie znalazłem nic na stronie vmware ani w necie, powoli kończą mi się już pomysły.
Ktoś miał podobny problem albo jakieś pomysły co można zrobić ?

Gdyby chociaż w połowie tak mi sie
chciało, jak mi sie nie chce ....

  1. a masz cos takiego jak... , rulezDC 15/09/09 12:43
    vmware tools, ja na vmware server instaluje i smigaja systemy az milo

    koniec koniec koniec

  2. hmmm , masakrator 15/09/09 13:15
    którą wersję ESXi i server masz zainstalowaną ?
    na 3.5 było ok, ale teraz jest na nowej maszynie postawiony ESXi 4.0 i problemy z win xp

    Gdyby chociaż w połowie tak mi sie
    chciało, jak mi sie nie chce ....

  3. Na Workstation uzywam XP. , MARC 16/09/09 17:50
    Normalnie system po instalacji jakos chodzi,a le aby miec wszystko dobrze wykryte, to trzeba doinstalowac VMware Tools i wtedy prawidlowo (jako svga z 16MB pamieci :) ) jest n. wykrywana grafika, oraz mozna uzywac innych funkcji jak udostepnianie Pendrive dla wirtualnego komputerka.
    W VMware serwerowym tez powinno byc cos takiego.
    Jeszcze inna sprawa, to ilosc pamieci przyznanej systemowi i plik na wirtualny system plikow. Mozesz wymusic aby caly wirtualny system siedzial w RAM i nie byl swapowany. To tez powinno nieco pomoc.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL