Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:08
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41354 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Karta graf na PCI-E - srednio wydajna, ae nie potrzebujaca elektrowni do dzialania , Yorg 15/09/09 14:52
A wiec skladam sobie kompika ktory ma chodzic 24/24. Komp ten bedzie sluzyl do grania w gre online (Airrivals). Nie potrzebuje hiper wydajnosci jako ze rozdzialka to tylko 1024/768. Potrzebuje natomiast pasywnej karty ktora pobiera jak najmniej pradu.

Pytanie - jaka?

GG: 1706185
lub komórka :)

  1. może wystarczy , resmedia 15/09/09 14:58
    ATI Radeon HD4550, są pasywnie chłodzone (podobno 25W)

    desipere est juris gentium

    1. GF7300 wystarczalo w innym kompie :D , Yorg 15/09/09 15:02
      ale sprzedalem :D

      Problem w tym ze chce tma wcisnac jak najmniejszy zasilacz - 250 to max.

      GG: 1706185
      lub komórka :)

      1. zasilacz wystarczy, bez obaw , resmedia 15/09/09 15:36
        te karty są też (a może i głównie) "low profil" do pecetów z mikrusimi zasilaczami. Do tego powinna być lepsza od 7300GT nawet na DDR3. Plus pełne wsparcie dla HD itp. bla bla bla :)

        desipere est juris gentium

        1. hmm , 0r8 15/09/09 21:01
          Za parę dni podepnę C2D 3.2GHz, 4GB RAM i 4850 do zasilacza 250W i dam sobie rękę uciąć, że będzie śmigać.

          1. hmm , akustyk 16/09/09 00:22
            no daj znac, bo szczerze w to watpie. 4850 to nie jest az tak lekka dla zasilacza karta a 250W to juz jest solidne naciaganie zalecen producenta (430W dla tej karty!).

            moze jednak 4770, bo te szanse sa wtedy ciut wyzsze?

            http://akustyk.magma-net.pl

  2. gf 7300 , rulezDC 15/09/09 15:04
    mam od gainwarda z pasywnym chlodzeniem i malo pradu zre, a wydajnosciowo spoko, colin dirt na tym myka, temperatura rdzenia to srednio 55-60 stopni
    kiedy bedziesz dostepny na gg ?

    koniec koniec koniec

    1. bylem wczoraj, w niedziele (chyba) i sobote , Yorg 15/09/09 15:07
      tylko jakos ludki nie sla mi wiadomosci.

      A co do grafy - jak bym wiedzial ze kupie mobo (AM2) +zasilacz + pamiec za 3 funty (w sumie) to bym nie sprzedawal

      Procka wyrwalem za kolejne 3 :D

      GG: 1706185
      lub komórka :)

      1. jak nie pisza jak pisza , rulezDC 15/09/09 15:12
        non stop do ciebei pisze ale ty echo a sprawke mam :)
        co do kompa to szukaj gf 7300 spokojnie ci ten 250 W uciagnie
        ja mam akurat chiefteca 350 plus amd 4850e plus 4 giga ram plus 2 dyski i dvd i smiga spokojnie a jak sprawdzalem to nawet by mi 300 W wystarczyl zasilacz
        moze dzis bedziesz wieczorem okolo 21-22 twojego czasu

        koniec koniec koniec

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL