Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18

 Dzisiaj przeczytano
 49155 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Word nie korzysta z drukarki domyślnej , Jaskier 16/09/09 10:42
Na komputerze mam zainstalowane 3 drukarki sieciowe (A,B,C). Drukarką domyślną jest A.
Wybieram w Wordzie druk na drukarce B.
Nie drukuję, zamykam Worda.
Otwieram ponownie.
Daję opcję drukuj i w polu drukarki nie widzę drukarki domyślnej A, tylko ostatnio wybraną B.
Co jest nie tak?
Macie jakieś pomysły?

  1. nie znam się , resmedia 16/09/09 12:52
    ale edytory (w tym oo.org writer też) zapisują w dokumencie wybraną drukarkę, gdyż do niej dostosowują wydruk, co przekłada się też na widok dokumentu podczas edycji (często tego nie widzimy, ale jak np. jedna drukarka ma inne domyślne marginesy niż druga to dokument inaczej się "układa", mogą pojawić się niepożądane przeniesienia wyrazów). Rada - nie wiem, może gdzieś w opcjach edytora to siedzi, ale wątpię.

    desipere est juris gentium

  2. zamykasz ten konkretny dokument words , Yorg 16/09/09 14:43
    czy wszystkie otwarte (+czasami te zostajace w menedzrze zadan)

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. hmm... , Jaskier 16/09/09 15:40
      zamykam całkiem Worda (wszystkie dokumenty)

  3. to chyba norma, ale cos tu o makro pisza , CiAsTeK 16/09/09 16:50
    http://www.utteraccess.com/...5802&type=thread

    lepsze jest wrogiem dobrego

  4. hmm... , Jaskier 17/09/09 08:22
    Pomogło to:
    http://www.tomshardware.com/...ack-default-printer

    Microsoft Outlook był cały czas otworzony i trzymał sesje Worda.
    Wyłączyłem Worda jako edytora maili w Outlooku i jest ok.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL