Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18

 Dzisiaj przeczytano
 48974 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Przelaczanie lapka na zewnętrzny monitor-problem , Binks 16/09/09 22:27
Mam podlaczony do lapka zewnetrzny monitor na ktorym pracuje i najnowsze dostepne na stronie nvidii sterowniki do mojej kartyn graf. Problem polega na tym ze jesli przelacze obraz wylacznie na zewnetrzny monitor-ekran lapa jest czarny- to nie moge zamknac pokrywy lapka i pracowac jak czlowiek bo wlancza mi sie ekran w lapku i zewnetrzny. Problem w tym ze monitor ma roz 1920x1080 a ekran lapa tylko 1200x1800 a jak zmienie po takim przelaczeniu rozdzielczosc, to pozniej jak musze gdzies zabrac lapa, znowu musze ja zmieniac na 1200x1800. Ma ktos moze jakis pomysl zebym mogl normalnie zamknac klape lapka przy podlaczonym zewnetrznym monitorze i nie martwic sie o to przelanczanie i zmiane rozdz?

Dell XPS M1530

  1. może , myszon 16/09/09 22:48
    porób sobie jakieś profile. Nie wiem czy te sterowniki, które masz na to pozwalają, ale jeśli tak to najpewniej będziesz mógł przypisać jakiś skrót klawiszowy do profilu.

    włĄcz
    wyłĄcz
    przełĄcz

  2. a może , ibiz 17/09/09 00:09
    wystarczy w opcjach zasilania zaznaczyć aby przy zamknięciu pokrywy nie podejmował żadnej akcji?

    1. to juz dawno temu , Binks 17/09/09 11:02
      zmienilem. Mimo to zerknalem na ta opcje, bo wyglada na to ze jakims codem sama sie przelaczyla i jest jak bylo, czyli "nie rob nic gdy zamkne klape notbooka"

      Dell XPS M1530

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL