Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40

 Dzisiaj przeczytano
 78691 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Prawidlowe ustawienie zew monitora w sterownikach Nvidii , Binks 22/09/09 23:44
Mam problem. Metoda prob i bledow doszedlem do punktu w ktorym obraz z laptopa jest wyswietlany tylko na zewnetrznym monitorze, ale czy wiecie moze czy i gdzie znajde "prawidlowy" opis jak i co poustawiac w sterownikach ekranu?
Mam lapa z geforcem 8600m GT system to XP i najnowsze sterowniki do lapka ze strony nvidii.
Moze cos namieszalem z tymi monitorami w zakladce zaawansowane w opcjach wyswietlania(multi monitors i plug and play monitor). Moim celem jest ozyskanie obrazu tylko i wylacznie na monitorze zew bez zadnego klonowania, dwoch monitorow i innych udziwnien. Teraz mam ten obraz na zew ale za kazdym razem gdy zamkne pokrywe lapka, rozdzielczosc przeskakuje na rozdz ekranu lapka(1280x1024) a monit zew to 1920x1080, wiec strasznie to irytuje a poza tym widze przy zamykaniu ze wlancza sie ekran laptopowy. Ja nie chce tak.
Uprzedzajac pytania- przelaczylem opcje w panelu sterowania w zakladce zasilanie na "nie rob nic gdy zamkne pokrywe"
Jak to ustawic?
Mam juz dosyc siedzenia przed monitorem z przeszkadzajaca mi bo uchylona, pokrywa laptopa. Chce to zamknac i miec spokoj.

Dell XPS M1530

  1. ja mam tak , myszon 23/09/09 08:52
    panel sterowania > NVidia control panel > Set up multiple displays i tam ustawiona oddzielna konfiguracja obu ekranów. Ustawiasz monitor zewnętrzny jako główny i po sprawie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL