Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 93152 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

2 sprawy - kamerka do skypa i soft do zrobienia logo firmy , XCLONE 24/09/09 22:28
a tak się chciałem zapytać.. :)

powoli rodzi mi się potrzeba zakupu kamerki internetowej.. nie zależy mi na nie wiadomo jakich osiągach tejże - łącze mam 2MB w obie strony, nie musi mnie być widać w HD ;) nie chcę tez wydać na niej majątku, a oferta na rynku jest... uffff.. przerażająco bogata (w przeciwieństwie do rzetelnego testu z opisem)..
chodzi mi o kamerę
1) przez którą będzie wiadomo, że ja to ja
2) która nie będzie sprawiała problemów w konfigu i instalacji
3) nie zabije mnie morderczą ceną.. :D
4) fajnie, jakby była dedykowana do laptoka (klips ?)
to raz...


a dwa,
muszę zrobić sobie logo firmy.. będzie mi potrzebne do wykonania papieru firmowego, papieru fakturowego, wizytówek i innej "reklamy".. jakiego softu do tego użyć ? corel czy może coś ciekawszego ?

dzięki za pomoc..

--
Pozdrawiam,
Artur S.

The World HAS Changed..
:P

  1. .:. , Shneider 24/09/09 22:44
    http://cowboyfrank.net/webcams/#revews

    najlepsze porownanie. wybierz cos co Ci odpowiada.

    a do logo to uzywam corela (z przyzwyczajenia)

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. tak patrzę na to zestawienie od wczoraj i .. , XCLONE 25/09/09 09:40
      szczerze mówiąc g*** mi ono daje :)
      tzn. dziękuję bardzo za linka, bo faktycznie zestawienie jest świetne, ale w sumie nie wnosi niczego w kwestii lepsze/gorsze.. czy może to jest tak, że w danym przedziale cenowym (np. 80-120) nie ma różnic i nie ma co się rozczulać ?

      --
      Pozdrawiam,
      Artur S.

      The World HAS Changed..
      :P

  2. ad 2... , rulezDC 24/09/09 22:46
    platne:
    corel draw
    illustrator

    darmowe
    inkscape

    koniec koniec koniec

    1. hmm , bartek_mi 24/09/09 23:19
      tak

      dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    2. punkt na inkscape , piotrszach 25/09/09 15:38
      darmowy i dobry

    3. też punkt na Inkscape , JOTEM 25/09/09 19:05
      Ma wszystko co trzeba do tej roboty. Z wydrukiem przygotowanych materiałów też problemu nie było żadnego.

      Poryjemy..zrobaczymy

  3. Hmmm... , ligand17 25/09/09 09:32
    W domu do desktopa mam podpiętą Logitech UltraVision - jest super. Ma jedynie dwie wady: cenę i rozmiar.
    Do laptopa kupiłem najprostszą, jaką się dało :
    http://www.agito.pl/...=CJqRztGejJ0CFQUUzAod0Vx41Q
    I o dziwo nie jest tragicznie. Przy słabym świetle jest średnio, przy dobrym - zadziwiająco dobrze. Do tego zero problemów z konfiguracją.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL