Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 93145 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dobry palmtop z GPS - jaki? , Feblo 26/09/09 17:52
Potrzebuję palma z GPSem. Będzie wykorzystywany do:
- nawigowania i orientowania w terenie w Chinach (bobre mapy pod Win Mobile już namierzyłem)
- odtwarzania muzy i filmów w trakcie podróży
- ew. odbierania maili + standardowe funkcje telefonu

Nigdy nie miałem takiego urządzenia. Co polecacie i gdzie można znaleźć dobre testy i porównania?

Budżet - najchętniej 1000zł, ale nie jest to granica nieprzekraczalna jeśli będzie naprawdęwarto zapłacić więcej...

Wuj Mat w podróży ;)

  1. jakis htc , Ranx 27/09/09 13:06
    ew tez htc ale o nazwie xperia.

    generalnie wynalazki z telefonem trzymaja krotko.
    polecalbym jako gpsa cos co trzyma wiecej niz 3-4h ciaglej pracy typu garmin. a telefon z poczta wtedy nie bedzie ograniczal.

    jak tani sprzet bez fona i maili to dowolnego larka za 300 i tez bedzie pieknie dzialal.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. Omnia też się pieknie sprawdza , emcom 27/09/09 18:39
    Mogę polecić. Co do testów - bez problemy wygoglujesz coś. Łącznie z porównaniami. Nie wiem jak z cenami w tej chwili. Na pewno przepięknie radzi sobie z filmami i muzyką (filmy nawet bez zmniejszania rozdzielczości).

    1. A, zapomniałem , emcom 27/09/09 18:41
      w razie czego potrafi zrobić też naprawdę dobre zdjęcia.

  3. cokolwiek na WM z modulem GPS , samsung 28/09/09 01:11
    mam kaisera i jestem super zadowolony ale pewnie Omnia /jak koledzy pisza/ tez bedzie OK.

    pozdr.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL