Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 98617 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Która grafa wydajniejsza (allegro w cenie ~40pln - PCIE)... , Jaceqp 28/09/09 15:48
Nie pytajcie do czego mi taki badziew - a zresztą. Chcę hostować na 2gim kompie serwerek w 1 grze. Zintegrowany układ intela nie obsługuje - a raczej nie wyświetla poprawnie grafiki.

W tej cenie widzę zazwyczaj GF 6200 lub jakieś radki X300-X600. Która grafa w tej cenie będzie stosunkowo wydajniejsza i/lub która obsługuje więcej standardów graficznych (m.in. wersje directX, wsparcie dodatkowych efektów itp)... Jeden z podstawowych warunków - cisza ;] (wskazany passive).

I nie oczekuję informacji w stylu - dołóż 100pln i ... Ma być praktycznie niezauważalne kosztowo.

PS. A może ktoś chce się jakiejś pozbyć.

R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  1. .:. , Shneider 28/09/09 16:07
    powiem tak. wrozek juz nie ma.

    czemu dokladnie nie dziala na intelu?
    co powinna miec nowa karta?
    poszukaj sobie takiej.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. działa ale nie wyświetla poprawnie grafiki... , Jaceqp 30/09/09 07:44
      Poza tym nie wiadomo - może kiedyś trzeba będzie hostować coś innego ;]

      PS. obecnie grafa wychodzi z chipsetu intel G31 a o ile dobrze widzę ona adresuje sobie 8-9MB...

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  2. o jakiej grze mowisz ? , cp_stef 28/09/09 17:21
    z ciekawosci pytam :)

    -|- www.lokir.org/blog
    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
    polsku !

    1. a niech tam... , Jaceqp 30/09/09 07:45
      ... Lock-On :P

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  3. 6200 jest wydajniejsza , komisarz 29/09/09 11:28
    i nowsza (np. pixel shader 3.0)

    Komisarz Ryba

    1. ...ostatecznie wziąłem 6610XL... , Jaceqp 2/10/09 19:46
      Póki co działa i to nawet całkiem żwawo... (35pln + przesyłka)

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL