Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 98812 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Kino domowe] Jakie glosniki na przod?? , w1lko 28/09/09 15:53
Witam, mam male kino domowe ktore napedza Onkyo TX-sr506 (jak dobrze pamietam). Teraz za fronty mam pelno wymiarowe kolumny ale niestety musze je wymienic na jakies male najlepiej wiszace na scianie (brak miejsca).
Co polecacie ??
Na tyle mam satelity tannoy, centralny tez tannoy a sub to Pure Acoustic Noble 10" ( http://www.mynewcheap.co.uk/...ub-subwoofer/11406/ )

Co polecacie na fronty (wiem ze jakosc dzwieku sie pogorszy ale nie mam wyjscia :/ ) najlepiej z tych sklepow lub ebay uk:

http://www.richersounds.com/
http://www.superfi.co.uk/

P.s. pokoj ok 20-25m2.

Dzieki.

  1. paradigm , zorg 28/09/09 16:56
    polecam ci te
    http://www.paradigm.com/...-model-2-2-1-9.paradigm
    sa male i duza moc.

    salsa merenqe bachata

    1. tylko gdzie , w1lko 28/09/09 17:17
      je kupic ? nigdzie nie moge znalezc...

  2. jeszcze pytanie , kilerbob 28/09/09 18:08
    ile chcesz przeznaczyc na te kolumienki, oraz co w tej chwili masz na przedzie i co zamierzasz z nimi zrobic?? :)

    gg: 4125844

  3. na pierwszej stronie , zorg 28/09/09 18:09
    http://www.paradigm.com/
    wybierz kraj zamieszkania i szukaj.

    salsa merenqe bachata

  4. Zainteresuj się tym , El Vis 28/09/09 20:05
    http://www.richersounds.com/...-10.1/whar-10.1-blk

    I don't suffer from insanity.
    I actually quite enjoy it.

    1. A jeśli taniej , El Vis 28/09/09 20:06
      To starszy model
      http://www.richersounds.com/...d-9.1/whar-9.1-rose

      I don't suffer from insanity.
      I actually quite enjoy it.

  5. hmmm tak na marginesie , MayheM 29/09/09 09:38
    zastanawiam sie jaka jest roznica w basie z suba za kilka-kilkanascie tysi w porownaniu z subem za ponizej tysiaca.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL