Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 18:56
 » PeKa 18:54
 » Dexter 18:54
 » Kenny 18:53
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » KHot 18:22
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59
 » Star Ride 17:58
 » alien1 17:58
 » Doczu 17:54
 » Yatanza 17:36
 » laciak88 17:35
 » JE Jacaw 17:26
 » McMi21 17:24

 Dzisiaj przeczytano
 23507 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy istnieje jeszcze Maya Personal Learning Edition? , DmK 2/10/09 15:16
Bo szukam i wszystkie odwołania są tylko do wersji trial 30 dniowej. Nawet jak znajdę linka do pobrania, przekierowuje mnie na oficjalną stronę Alias. Jednocześnie, fajnie jakby znalazła się wersja na maca na intelu... Coś wygląda na to, że Alias pozbył się PLE... chciałbym się mylić bo miałem wrócić do zabawy w 3D...

  1. szukałem jakiś czas temu , Wedrowiec 2/10/09 16:36
    i niestety... wyglada na to, że tylko trial.

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    1. kurde, trzymam na dysku 8.5 PLE , DmK 2/10/09 20:47
      ale nie mam klucza, gdzieś się zapodział. Jednocześnie potrzebuję wersję na maca, żeby całkowicie wyrzucić swój stary komp, a tu taka lipa... ciekawe czy tylko czasowo zawiesili... czas do nich napisać maila.

  2. ostatnie , rkowalcz 3/10/09 08:18
    nie czasowa to wersja 8.5, następne to 30-dniówki. Mogę wystawić 8.5 MPLE z kluczem.

    1. a masz może wersję macową? , DmK 3/10/09 10:05
      jeżeli nie chętnie pobiorę wersję na pc. Dzięki

    2. poproszę , Wedrowiec 3/10/09 11:37
      :))

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

      1. jak zrobię , rkowalcz 3/10/09 14:05
        upload to poda linka (może nawet dzisiaj wieczorem)

        1. link , rkowalcz 3/10/09 22:29
          podam w poniedzialek, wrzuce to w robocie bo w domu upload mam za słaby :-)

          1. oto link , rkowalcz 5/10/09 22:54
            zip maya 8 edu z kluczem
            http://www.jusound.pl/maya8edu.zip
            Za parę dni to zdejmę.

            1. dzięki , DmK 6/10/09 23:48
              właśnie pobieram. Szkoda, że nie masz wersji macowej.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL