Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 01:23
 » power 01:19
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 6142 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kabel ata 2.5" , Nefratus 9/10/09 23:58
Witam serdecznie.

Od jakiegoś czasu szukam po znanych mi sklepach/hurtowniach i allegro kabla do podłączenia dysku twardego ATA 2.5'' do płyty głównej notebooka. Wiem ze to towar dość deficytowy bo wszędzie dyski są bezpośrednio podpinane do gniazda na płycie. No ale nie w tym przypadku - wynalazca postanowił utrudnić życie i użył taśmy. Gniazdo na płycie ma wszystkie 44 piny więc domyślam się, że nie wszedł na wyżyny i nie wykonał po drodze żadnych przeplotek.

Czy ktoś z boardowiczów widział gdzieś taki rarytas? Bo albo towar aż tak deficytowy, albo po prostu źle szukam. Przyjmuję jeszcze opcję, że w końcu sam coś na podobę takiej taśmy stworzę ale w związku ze średnimi zdolnościami manualnymi wolałbym tego uniknąć.

Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny i z góry dziękuję.

Miejsce na twoją reklamę ;)

  1. Zapomniałem dodać , Nefratus 9/10/09 23:59
    Gniazdo na płycie piny ma rozstawione +/- w podobnych odległościach jak piny przy dysku więc przejściówka + standardowy kabel ata odpada.

    Miejsce na twoją reklamę ;)

  2. widzieć widziałem ale w urządzeniu , Pawelec 10/10/09 00:28
    taki komputerek przemysłowy panelowy zespolony z lcdekiem. Ale gdzie to kupić nie wiem.

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

  3. amiga :) , Banan 10/10/09 01:00
    miala cos takiego, tasiemke dlugosci kilku, chyba 5, moze 10cm zakonczona z 2 stron standardowymi 2,5 wtyczkami

  4. .:. , Shneider 10/10/09 02:39
    http://www.cablesonline.net/144pinidela2.html

    [http://www.seqnet.pl/katalogi/03_sec_polen_051.pdf ] strona 19

    .:: Live at Trance Energy ::.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL