Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 20354 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Bałwany! , Ament 14/10/09 11:10
Czas lepic...

I
-AMENT-
I

  1. śnieg śnieggg , Bitboy_ 14/10/09 11:23
    W końcu :D

    9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
    Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
    ,FraDesION660P

  2. cos sie tak , Dhoine 14/10/09 11:24
    tej polityki uczepil? To jest forum komputerowe ;)

    1. ?? hahaha , Bitboy_ 14/10/09 11:29
      ^^`` uśmiałem się jak mało kiedy - mała pomyłka ;> ?

      9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
      Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
      ,FraDesION660P

      1. Yesoo , Padawan 14/10/09 11:34
        Niemowlę prosto z łona widzi, że to sarkazmik taki, a Ciebie zawsze trzeba uświadomić...

        1. aaaa 8-o , Bitboy_ 14/10/09 11:40
          Taki żarcik znaczy ;)?
          I tak się uśmiałem :)
          Tylko nie zrozumiałem chyba sensu słowa "Yesoo" (może dlatego że taki ten.. Ateista ze mnie,O!) mógł byś tez mi przybliżyć sytuacje kiedy trzeba było mnie "uświadamiać" na jakiś temat, bo średnio sobie przypominam;] ?

          9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
          Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
          ,FraDesION660P

          1. Hmm , Padawan 14/10/09 11:46
            Nie potrafię przybliżyć takowej, możesz wyciąć 'zawsze'.

            No a yesoo to inaczej dżizaz.

            1. Ach taki to gwóźdź , Bitboy_ 14/10/09 11:54
              a ten dżizaz to taki wynalazek jak "źą" :) ?

              9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
              Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
              ,FraDesION660P

              1. Hmm , Padawan 14/10/09 12:28
                no powiedzmy :).

  3. A Ty co - Jarosław Kret? , DeathClaw 14/10/09 12:10
    ;-)

    1. e nie, pewnie , kubazzz 14/10/09 12:47
      Marek Horczyczak

      SM-S908

  4. Laaaaaaaaaaaaaaaaaast Krismassssss , Arlathan 14/10/09 12:26
    aj gejw ju maj hart!

    -
    I Rock. Fact.

    1. g.a.y. , bajbusek 14/10/09 13:44
      hyhy

    2. nic, że to kawałek o nieczułej suce , kubazzz 14/10/09 15:23
      a u nas to urocza piosenka świąteczna;)

      SM-S908

      1. no ale pan radiowy , Arlathan 14/10/09 16:04
        usłyszał krismas, więc ma niezbity dowód na to, że to piosenka świąteczna ;)

        -
        I Rock. Fact.

      2. wuala: , bajbusek 14/10/09 16:06
        http://www.pipol.pl/nauka.php?m=22&k=1

        to jest piosenka świąteczna... o nieczułym suku ... pamiętaj kto to śpiewa :)

        1. tym gorzej , kubazzz 14/10/09 17:03
          chociaż jak mniemam piosenka jest z założenia uniwersalna, a nie tylko z powodu bezpłciowości angielskiego, tak jak w pet shop boys.

          SM-S908

  5. Jeszcze nie , Pron! 14/10/09 18:26
    ...nasi grają dopiero o 20:30 ;)

    Slalom alejkom!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL