 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 33551 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Reklamacja drukarki. , intermax 16/10/09 13:05 Czy jeśli wydruk na A4 miedzy górą a dołem kartki jest odchylony (krzywy) ok 2mm to kwalifikuje się do reklamacji. Dzieje się tak od nowości w HP C4580.- Może głupie pytanie, ale ogranicznik papieru masz dosunięty? , Dexter 16/10/09 13:36
Jeśli tak to ja bym reklamował jeśli jest to nagminne.
Skoro ma tak od nowości wykluczam zabrudzenie rolek.
Wydruk musi być równy.Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX! - Ogranicznik jest dosunięty. , intermax 16/10/09 14:49
Tusze wyrównane, mimo to wydaje mi się że kartki nie są prosto wciągane, będę reklamować. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|