Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40577 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dysk Seagate , gwarancja , stwrona 19/10/09 07:57
Swego czasu pytałem o adres serwisu gdzie takowy dysk mógłbym wysłać.Po wysłaniu na Koszykową po pewnym czasie przyszedł z Holandii ładnie zapakowany naprowiony dysk . Tzn przyszedł szmelc który wysłałem ponownie na Koszykową. I tutaj zoonk po półtora miesiąca wraca moja paczuszka z dopiskiem nieodebrane i firmy niet. Czy ktoś coś więcej wie na ten temat . Wysyłać bezpośrednio do Holandii ?Pozdrawiam

  1. nie pytaj o adres , Deus ex machine 19/10/09 08:18
    zglaszaj przesylke na stronie seagate, tam dostaniesz ladny wydruk z adresem i numerem zgloszenia. Pozniej mozesz przez stronke sledzic jak idzie reklamacja. Co ciekawe tez tak mialem. Zgloszenie i wysylka, szmelc, zgloszenie szmelcu i wysylka, dobry.

    "Uti non Abuti"

    1. Tak też robiłem za pierwszym i drugim razem , stwrona 19/10/09 08:42
      tyle że ze drugim albo nie chcieli odebrać albo faktycznie przenieśli lub zlikwidowali firmę

  2. na koszykowa? , Deus ex machine 19/10/09 09:39
    ja mam taki adres

    UPS -SCS Warszawa
    UPS SCS (Polska) Sp. z o.o.
    ul. Szyszkowa 35/37
    Segment A4D
    Warszawa
    N.A, 02-285
    Poland

    "Uti non Abuti"

    1. hehe , ViS 19/10/09 10:20
      koszykowa czy szyszkowa wsio rawno ;))

      I will not buy this record - it is
      scratched.

    2. sorry , oczywiście że Szyszkowa , stwrona 19/10/09 11:45
      ja to już chyba mam Alzheimera :)

      1. na przesyłce było , stwrona 19/10/09 11:48
        poprawnie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL