Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40501 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wystawianie faktur - exel , Nikita_Bennet 19/10/09 12:35
Szybkie pytanko - ma ktoś może w zasobach jakieś wzory faktur zrobione w pliku xls?
Szykuje mi się na dniach pierwsza sprzedaż więc i wystawienie faktury.
Sprzedaży będe miał mało i bez magazynu więc programy do fakturowania odpadają.
Poza tym większość na stawce chyba 6% VATu.

Dlatego tez pomyślałem o pliku exela z dwoma arkuszami (oryginał i kopia).
Jakby ktoś miał to o co pytam poprosze na adres z profilu.

Tak wiem - google nie gryzie ale na razie znalazlem 2 sztuki i średnio spełniają swoją rolę.

nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

  1. Tak po nakrótszej linii oporu... , Dexter 19/10/09 12:43
    A ta z szablonów excela?

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. znaczy się , Nikita_Bennet 19/10/09 12:48
      muszę znaleźć krążek mego offica (wersja edu) bo nie widzę tego po opcjach.

      nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

  2. eee... , resmedia 19/10/09 12:50
    dlaczego programy odpadają?
    np. Programer Fit Faktura, darmowy, prosty, definiowane stawki VAT, archiwizacja, bez magazynu, ale jest historia obrotu. O niebo wygodniej niż arkusz.

    desipere est juris gentium

    1. próbowałem , Nikita_Bennet 19/10/09 13:16
      za dużo grzebania z ustawianiem co i jak.
      10-25 faktur rocznie to max a tym programem to chociaż 100-200 wystawiać trzeba ;)

      nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

  3. poszlo , MayheM 19/10/09 13:50
    na maila.
    Mozesz odrobinke zmienic.

    Pozdr.

  4. A może fakturka?? , Mcmumin 19/10/09 14:25
    http://www.dobreprogramy.pl/...,Windows,11443.html

    Banalna w obsłudze.

    1. przeglądałem te programy , Nikita_Bennet 19/10/09 17:22
      w sumie to w wolnych chwilach instalowałem na kompie to co sie nawinęło pod rękę i żaden mi nie podpasował ;)
      stąd szukam czegoś w excel'u

      nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL