Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69724 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Orange Free - zerwanie umowy , k_luke 24/10/09 11:30
Czy ktoś zerwał umowę na Orange Free przed czasem? Jeśli tak to jakie były warunki/kary? Ewentualnie czy da się ich jakoś uniknąć? Problem jest następujący - siostra podpisała umowę na 24m (6GB/120zł), niecały rok temu... wszystko było dobrze do momentu przeprowadzki. Początkowo miała dobry zasięg 3G+, po przeprowadzce niecały kilometr dalej (to samo osiedle) ma słaby zasięg EDGE, a brak jest złącza antenowego... ono też chyba niewiele by dało bo budynek jest jakiś felerny i sąsiedzi mają ten sam problem z Orange. Czy istnieje jakakolwiek możliwość uniknięcia wysokich kar związanych z zerwaniem umowy przy takich okolicznościach? Domyślam się odpowiedzi, ale może komuś udało się coś załatwić w podobnych okolicznościach?

  1. kar nie unikniesz , Matti_2 24/10/09 12:44
    przecież usługa działała bez problemu, a jedynie okoliczności po stronie Twojej siostry sprawiły, że nie działa. Wysokość kar jest określona w umowie, przy czym zmniejszają się one proporcjonalnie do okresu pozostałego do końca umowy (np. umowa na 2 lata, zrywasz po roku - płacisz 50% kary).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL