Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70314 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zmiana nazwy firmy , jozin_ 24/10/09 15:28
Może się ktoś orientuje w dzisiejszych przepisach jak to jest ze zmianą nazwy firmy? czy to dużo zachodu, czy trzeba coś płacić, ile czasu to wymaga.. ?

  1. odp. , resmedia 24/10/09 15:59
    W jeden dzień i bez opłat.

    desipere est juris gentium

    1. a skąd ta pewność? , jozin_ 24/10/09 17:01
      bo właśnie jedna znajoma mi powiedziała że to kupe problemów z tym..

      1. to zapytaj znajomej jakie to problemy , resmedia 25/10/09 08:19
        Piszę oczywiście o DG prowadzonej przez osobę fizyczną.
        W UM składa się jeden wniosek (bez opłat) i od tej chwili firma funkcjonuje pod nową nazwą. Reszta to już konsekwencje tej zmiany.

        desipere est juris gentium

  2. zalezy jaka firma... , xmac 24/10/09 22:33
    jesli jednoosobowa, to idziesz do urzedu miasta i zmieniasz, pozniej chyba gus, us i zus (chociaz teraz jest jedno okienko wiec moze sami przekaza info)
    najwiecej pracy jest z aktualizowaniem danych u kontrahentow, dostawcow, itp... bo to aneksy do umow i masa papierow

    dual&mobile power
    XMAC

    1. Do ZUS-u lepiej się przejść, , rzymo 24/10/09 22:36
      tak na wszelki wypadek :) żeby upewnić się, że dane zostały zmienione.
      Zostaje jeszcze bank i aneks oraz nowa pieczątka.

      ... ITX ...

      1. zgadzam sie... , xmac 24/10/09 22:41
        najlepiej wszystko tak czy owak potwierdzic osobiscie, bo juz sie sam przekonalem, ze jedno okienko potrafi zamias zycie ulatwic je utrudnic
        info niby przekazuja, ale i tak musisz jakies pisma wypelniac, w platniku zmieniac
        cale szczescie takie rzeczy zalatwia za mnie w wiekoszosci biuro rachunkowe

        dual&mobile power
        XMAC

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL