Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70185 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kto chętny przetłumaczyłby pewną piosenkę ? :) (ANG) , Alonzo Vega 24/10/09 15:33
Witam..
Czy znalazłaby się chętna osoba do przetłumaczenia krótkiego tekstu pewnej piosenki? Nie chciałbym tu tego wklejać, więc chętnej osobie podesłałbym clip + tekst po angielsku.. :)

  1. oczywiście zrobicie to , digiter 24/10/09 15:56
    w ramach relaksu :)

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. biorąc pod uwagę , Alonzo Vega 24/10/09 16:05
      małą złożonośc tesktu, dla wprawnego "językowca" to chwila moment ;)

  2. ps: , Alonzo Vega 24/10/09 16:25
    nie wszystkie osoby zawsze chcą coś za coś, miec zawsze korzyść z przysługi.. ;) wiem to dobrze ;) dlatego pytam...

    tu osoba może najwyżej poznać ciekawą muzykę i otrzymać podziękowanie :)

    1. a czemu nie chcesz tutaj , kubazzz 24/10/09 16:43
      podać linka?

      SM-S908

      1. bo to pewnie , MatiZ 24/10/09 17:47
        http://visit-x.net/rammstein/ :D

        Meet me after midnight #Farcry

  3. wolałbym nie , Alonzo Vega 25/10/09 11:01
    pozatym czesto sie konczy na ocenaniu kawałka/muzyki a nie na tym o co chodziło ;)

    1. miało , Alonzo Vega 25/10/09 11:01
      być pod kubazzem

    2. ale co z tego, że ktoś oceni? , kubazzz 25/10/09 15:40
      gdybyś tu wkleił to pewnie już bym przetłumaczył, ale pisać nie napiszę bo mam blokadą psychologiczną w postaci ważniejszych spraw;)

      SM-S908

  4. hehe , Alonzo Vega 26/10/09 09:54
    to wyśle CI na meila , a pochwale tutaj lol ;)

    1. do .. , Alonzo Vega 26/10/09 09:54
      Kubazza

    2. to wyslij , kubazzz 26/10/09 17:33
      kuba małpa gimeproject pl

      SM-S908

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL