Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92055 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

łączenie karty audio z kartą graficzną , acd 28/10/09 23:13
chciałbym podlączyć do karty graficznej kabel, który umozliwi przesyłanie dźwieku po kablu hdmi, który podłączony jest do TV. No i teraz jest taka akcja: w karcie mam wyjście 4ro pinowe, a kabelek od karty graficznej jest 2u pinowy... Grafa to referencyjna gtx295 v2, a dźwiękowka to "bernstain" dołączony do mobo DFI UT X58-T3eH8.

>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<<

  1. nie wiem czy coś się zmieniło, ale.... , fiskomp 29/10/09 07:13
    W manualu poszukaj gdzie na dźwiękówce masz wyjście s-pdif. To sa dwa piny, więcej nie będzie, nie myl z analogowym audio. Na grafice też powinno być dwupinowe złącze, podpinasz kabelkiem i już. Do mojego GF8800GT był dołączony. Z nvidią też jest mały myk, ale nie znam tego mobo więc nie będę zaciemniał obrazu. Zależy czy masz też amplituner KD. Jak zależy ci tylko na HDMI, to w sterach np CCCP ustawiasz, żeby dekodował DTS i AC-3.

    1. prośba o pomoc bo jestem atechniczny , acd 29/10/09 11:20
      przesyłam Ci zdjęcie z manuala. Powiedz mi plz pod, które piny to podłączyć?
      http://hyy.pl/images/22Scan20001.jpg

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

      1. łączysz... , fiskomp 29/10/09 14:44
        Ten najniższy schemat gniazdka (s-pdif out), od dołu 3 pin ( to ten na wysokości opisu po prawej) i 4 (masa) -> z wejściem na karcie graficznej też patrz, na "in" i GND. Nie zamień krzyżowo. Nic się nie stanie, ale grać nie będzie :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL