Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103293 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

KOON.PL - może się ktoś włamać na moją stronę? , mkulpa 30/10/09 15:07
mam stronkę gdzie wrzucam zdjęcia i filmiki dla znajomych. Zapomniałem do niej hasła i nazwy użytkownika. Aby odzyskać hasło muszę podać nazwę użytkownika ( zgubiłem). Na stronie jest podany mailowy adres kontaktowy. Adres stronki www.enduroteam.koon.pl Nie wchodzi w grę zmiana serwera na inny bo adres już zna kilka osób. Da się to jakoś załatwić?

  1. A nie możesz po prostu skontaktować się z adminem? , Rhobaak 30/10/09 15:39
    ...

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

    1. pisałem pod ten adres , mkulpa 30/10/09 15:58
      bez odpowiedzi.

  2. Hmmm , emcom 30/10/09 15:44
    Napisz do supportu technicznego, przecież jeśli masz zarejestrowany e-mail kontaktowy to podrzucą Ci jakąś możliwość logowania na niego.

    1. pisałem już do nich , mkulpa 30/10/09 15:56
      ale nie odpowiadają. Wiadomo serwis darmowy więc mają gdzieś support techniczny.

  3. co jest Kevin ? , bajbusek 30/10/09 15:57
    socjotechnika przy włamywaniu się na cudze strony Panie Mitnick ?

    I to cudzymi rękoma ?

    1. to będzie przysługa a nie włam , mkulpa 30/10/09 15:58
      ...

      1. dobre , bwana 30/10/09 17:10
        moja szkoła!

        Kevin Poulsen

        "you don't need your smile when I cut
        your throat"

  4. reklama ?? , cp_stef 30/10/09 15:59
    ...

    -|- www.lokir.org/blog
    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
    polsku !

    1. proszę cię niby czego? , mkulpa 30/10/09 17:44
      nie mam w tym żadnego interesu. Może ktoś tutaj udzielić mi pomocy?

      1. .:. , Shneider 30/10/09 18:05
        sprawa jest trudna.

        posiadasz panel admina przez ktory wrzucales pliki?

        czy wszystko przez ftpa.

        .:: Live at Trance Energy ::.

        1. wszystkie pliki wrzucałem przez total commander , mkulpa 30/10/09 18:52
          i tam miałem ustawione FTP, po formacie wszystko zgineło.

          1. .:. , Shneider 30/10/09 21:54
            klasycznego htmla nie ma jak podejsc. takze z mojej strony daje 1% powodzenia.

            .:: Live at Trance Energy ::.

  5. może... , Remek 30/10/09 16:01
    ....

  6. Pewnie , El Vis 30/10/09 18:16
    To tak jak włamanie się do pasażu handlowego w którym wynajmujesz parcele. Zgubiłeś klucz i teraz prosisz o pomoc tutaj.
    Wszystko jest OK. 10k PLN i da się zrobić ;)

    I don't suffer from insanity.
    I actually quite enjoy it.

  7. ogoś konkurs na włamanie , Artaa 30/10/09 18:47
    już były takie konkursy ;-), daj jakąś nagrodę i ...

    czekaj

    1. uwaga ogłaszam konkurs na włamanie , mkulpa 30/10/09 18:54
      nagroda większa 1000 krotnie niż wartość www 50 zł dam za włam, proszę :)

      nagroda serio

      1. wtw, o nagrodzie też daj w temacie i musisz , Artaa 30/10/09 20:30
        dać to jako pierwszy post zakładajacy wątek ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL