Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103104 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

KONKURS - 50 zł nagroda, włam na stroonę. , mkulpa 30/10/09 22:17
Proszę o hasło oraz login na www.enduroteam.koon.pl To nie jest żadna gówniana reklama. Za podanie loginu i hasła na adres ze strony nagroda 50zł, strona jest moja, hasło i login zgubiłem. Wszystkie chwyty dozwolone. Płatność przelewem.

  1. Troche nieetyczne , gigas! 30/10/09 22:21
    tylko 50zl, nie sadzisz? :)

    Na tpc przelotem, ale z nadzieja.

    1. ile warte jest to to? , mkulpa 30/10/09 22:27
      cena jest i tak zawyżona, liczę na poważną pomoc. Z drugiej strony mam nikłe nadzieje na znalezienie osoby która mi pomoże w tej sprawie.

      1. zawyżona ? , emcom 31/10/09 00:18
        ?
        i "liczę na poważną pomoc" ? Hmmmm..... chyba już dziś za późno na zrozumienie dla mnie. Dobranoc :)

  2. lepiej napisz , siaraps 30/10/09 22:55
    że "wszyscy to lamy" i nie potrafią się włamać na stronkę. Może odzew będzie większy ;)

    "dziś to, co wczoraj trwałym było
    jutro istnieć przestaje"
    dj boom

  3. odpowiedźcie mi lamerowi na jedno proste pytanie , seneka 30/10/09 23:46
    jak znaleść panel administracyjny na tego typu stronie, tzn. gdzie wejść żeby pojawił się monit o login i hasło.

    1. koon.pl , emcom 31/10/09 00:12
      ale oczywiście jaja sobie robisz pytając ? :)

      1. no tak, to było za proste , seneka 31/10/09 00:19
        ale powiedz mi czy standardowo robi się panele administracyjne przez www na wiekszych stronach typu twojepc.pl ?
        Nigdy nie zrobilem żadnej strony, pytam się z ciekawości jak standardowo wyglada logowanie gdzie nie ma miejsca na login i hasło.

        1. Jeśli dobrze zrozumiałem pytanie , emcom 31/10/09 00:30
          To odpowiadam na to co i jak zrozumiałem ;)

          Zależy od firmy hostingowej gdzie ten panel tak dokładnie położy, ale np. niedawno rejestrowałem dwie domeny i panel pojawiał się na nich zamiast właściwej treści strony kiedy jeszcze nie była wgrana. Potem oczywiście dostęp do administracji stronką jest z poziomu panela ze strony firmy hostingowej. Tam masz dostęp do haseł, ustalanie parametrów Twojej domeny itp. Stronkę oczywiście najczęściej FTP-em wgrywasz, chyba że np. korzystasz z kreatora stron online. Też fajna sprawa jeśli oczywiście dają jakieś fajne szablony do wyboru :)

  4. lamy , mkulpa 31/10/09 10:18
    onetowcy

    1. ;-D , Padawan 31/10/09 13:04
      123

  5. a nie działa , Wedrowiec 31/10/09 11:27
    http://cpanel.koon.pl/lostpassword.php
    ?
    użytkownik np.
    koon_enduroteam

    poza tym przeszukaj pocztę na obecność maili z koon w adresie

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  6. Za 1000 może wpiszę jej adres w przeglądarkę... , Remek 31/10/09 22:16
    ... ziew ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL