Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103214 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

GT300 Fermi - 3 zrzuty z dema - fake? :) , ViS 31/10/09 09:31
http://translate.google.com/...amp;history_state0=

Zobaczymy :)

I will not buy this record - it is
scratched.

  1. Kurcze, jeśli nie fake , emcom 31/10/09 11:25
    to chętnie bym obejrzał na żywo ;)
    To już zasługuje na miano "fotorealistycznej grafiki" :)

  2. nVidia... Jasne... , Galnospoke 31/10/09 11:35
    http://forums.cgsociety.org/...p;utm_source=cgtalk

    1. no i tyle , ViS 31/10/09 11:45
      było ;)
      Tak myślałem niestety. Tak jak DX10 do flight simulator X ;)

      I will not buy this record - it is
      scratched.

      1. A już myślałem , emcom 31/10/09 11:52
        że moj 9600GT na emeryturkę będzie się szykował ;)

      2. nVidia , Galnospoke 31/10/09 12:00
        wg mnie panikuje. To co robia aby troche o nich napisac zadziwia.

        1. no... , ViS 31/10/09 12:01
          fanboye raczej niż nvidia ;)
          Ale rzeczywiście coś im się portki palą, ciekaw jestem co wymyślą ;)
          Na szczęście(?) na rynku nie ma tylu producentów co teamów formuły 1 i można śledzić każdą premierę :)

          I will not buy this record - it is
          scratched.

  3. .:. , Shneider 31/10/09 12:20
    gdyby NV miala Fermi sprawne to juz srali by na wszystkich portalach i pokazali w koncu tego jeza.

    .:: Live at Trance Energy ::.

  4. nie dziś, nie jutro , kubazzz 31/10/09 14:49
    to za 5 lat.

    SM-S908

  5. hmm , dFour 31/10/09 17:11
    a do tego dać takie 4kb kodu jak tu: http://retro-mania.pl/...4kb-elevated-by-rgba-tbc/

    i można świat zmasakrować ... :]

    1. oh man , ViS 31/10/09 21:45
      dzięki za to

      I will not buy this record - it is
      scratched.

    2. od razu przypomina mi sie to: , piszczyk 1/11/09 02:23
      http://pouet.net/prod.php?which=1221
      ciekawe co teraz porabia taki Chaos . . . :-)

      takie tam klamoty . . .

      1. .:. , Shneider 1/11/09 03:13
        oo moje ulubione demko ;-)

        ale i tak nie zapomne jak kiedys kumplowi przynioslem demko napisane w 16 bajtach (tak 16 znaczkow).
        wyswietlalo koleczka o zmieniajacych sie kolorach.

        nast dnia kumpel przyniosl poprawiona wersje 12 bajtowa :-D

        .:: Live at Trance Energy ::.

      2. no farbrausch , ViS 1/11/09 07:06
        robili klasyki

        I will not buy this record - it is
        scratched.

        1. o okazuje się , ViS 1/11/09 07:09
          że najnowsze dzieło pod ps3:
          http://www.youtube.com/watch?v=BX-q-GUUAbo
          chociaż, to już nie to :)

          I will not buy this record - it is
          scratched.

    3. jak patrze na takie rzeczy , kubazzz 1/11/09 03:47
      to dopiero sobie uświadamiam że jestem nikim...

      SM-S908

      1. oj nie Kubusiu , Demo 1/11/09 12:35
        akurat Ty to jesteś oryginał :D

        napisalbym swoj config,ale sie nie
        zmiescil:(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL